Galaxy S6 iddiaları tam gaz!

Galaxy S6 iddiaları tam gaz!

Samsung'un kavisli bir Galaxy S6 hazırladığı haberleri, bu yeni iddia ile boyut değiştiriyor!

19 Aralık 2014, Cuma 15:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Samsung Galaxy S6 ile ilgili söylentiler tam gaz devam ediyor. Her yılın bu zamanlarında yoğunlaşan Samsung'un amiralinin yeni sürümü hakkındaki söylentilerle yine bir süre meşgul olacağız. Ancak Samsung'un amiraline bu defa ilginç bir yenilik katacağı söyleniyor.

Kısa bir süre önce Samsung'un diğer cep telefonu serileri üzerindeki çalışmalarını durdurduğu ve tüm mesaisini Galaxy S6 üzerine yoğunlaştırdığı ortaya çıkmıştı. Gelen birtakım haberlere göre Samsung'un yeni amiral gemisini CES 2015 fuarına hazırlamaya çalıştığı, diğer kaynaklara göre ise yılın ikinci çeyreğinde, yine Mobil Dünya Kongresi öncesi tanıtacağı söylentileri mevcut. Cebin ne zaman tanıtılacağı henüz belli olmasa da tasarımında cesur bir yenilik oldukça dikkat çekecek gibi.

Daha önce, Galaxy S6'nın, Galaxy Round gibi kavisli bir yapıda olacağı iddiaları dile getirilmişti. Hemen ardından, Note Edge gibi, kenardan kavisli bir S6 göreceğimiz iddia edilmişti. Ama yeni iddialar, çok daha fazlasına işaret ediyor: Sa bir tasarımla birlikte, iki yanından kavisli, farklı bir S6 modelinin de eş zamanlı tanıtılacağı yönünde.

Diğer yandan Galaxy S6'nın teknik anlamda iki farklı modelle birlikte geleceği bilinenler arasında. Bunlardan biri Exynos 7 işlemcili model, diğeri ise elbette Snapdragon 810'lu model olacak. Son olarak Galaxy S6'nın alüminyum ve metal kasayla geleceği bilgisini de verelim.

Resimlerle: Yılbaşı hediyesi alacaklar için 10 süper cep!

Kaynak: CHIP Online

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021'in en önemli gökyüzü olayı için geri sayım başladı! Etkisi ne kadar sürecek?