Galaxy S7, AnTuTu testinde görüldü!

Samsung’un sıradaki amiral gemis Galaxy S7 ile ilgili ilk bilgiler gelmeye başlıyor

11 Eylül 2015, Cuma 10:36
A A
Galaxy S7, AnTuTu testinde görüldü!

Yeni iPhone modellerinin duyurulmasından sonra Samsung’dan ilk haber geldi. Firmanın başarılı Galaxy S serisi yeni üyesine hazırlanıyor. Galaxy S7, 2016’nın ilk çeyreğinde karşımıza çıkacak peki nasıl olacak? Bu arada Samsung, yeni modelini Project Lucky olarak adlandırıyor. 7 rakamı çoğu farklı kültürde şans anlamına geliyor. Dolayısıyla Samsung’un Galaxy S7’yi Project Lucky olarak adlandıırmasının sebebi bu. Lucky kelimesinin Türkçe karşılığı şanslı demek oluyor.

Samsung’un yeni telefonu için Snapdragon 820 işlemciyi denediğini, testler yaptığını geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Şimdi ortaya çıkan bir ekran görüntüsü ise bu testleri doğruluyor. Galaxy S7 modelinde Snapdragon 820 işlemci test edilmiş. Hatta AnTuTu testi bile yapılmış. Ekran görüntüsü aşağıda.

 

 

Galaxy S7 modelinin teknik özellikleri arasında Snapdragon 820 işlemci, 4 GB RAM, Adreno 530 grafik işlem birimi, 64 GB depolama alanı, 5.7 inç QHD çözünürlükte ekran, 16 MP arka ve 5 MP ön kamera gibi detaylar görünüyor. Ancak tabii ki bu cihaz henüz prototip olduğu için bazı özellikleri değişiklik gösterebilir. Ve son olarak merak edenler için Samsung Galalxy S7’nin AnTuTu puanı şimdilik: 65.775.

 

iPhone 6s kamerasıyla çekilen ilk fotoğraflar!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...