Game of Thrones (GoT) 8. sezon 1. bölüm hangi kanalda yayınlanıyor? Nasıl izlenir?

Game of Thrones (GoT) 8. sezon 1. bölüm hangi kanalda yayınlanıyor? Nasıl izlenir?

Her sezonu seyirciyi ekran başına kilitleyen Game Of Thrones'un 8. sezonu nihayet başladı. Dizinin tutkunları yeni sezonun ilk bölümünü izlemek için sabırsızlanırken dev yapımın hangi kanalda yayınlandığı araştırılıyor.

15 Nisan 2019, Pazartesi 10:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Game of Thrones 1 yıl 8 ay sonra yeni sezonuyla seyircisinin karşısına geçti. İlk bölüm dünyada milyonlarca kişi tarafından seyredildi. Henüz diziyi izleyemeyenler yeni sezon 1. bölümün hangi kanalda yayınlandığını ve nasıl izleneceğini araştırmaya başladı. İşte diziyle ilgili ayrıntılar...

GOT NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Game of Thrones'un 8. sezon 1. bölümü Türkiye'de 14 Nisan'ı 15 Nisan'a bağlayan gece 04.00'te alt yazılı şekilde ekrana geldi. Diziyi Türkiye'de yayınlayan kurum ise Digitürk... Bu akşam DigiTürk'te yeni bölümün tekrarı yayınlanacak. 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Lannister'ların Stark ve Targaryen hanelerine verdiği ateşkes sözünü tutması gerektiğini düşünen Jamie Lannister, kuzeydeki Akgezen saldırısına karşı adamlarını hazırlamaktadır. Cersei'nin bu anlaşmanın aslında olmadığını, yalan söylediğini söylemesinin ardından tepki gösteren Jamie, hanesini terk ederek kuzeye doğru hareket etmeye başlamıştır. Diğer taraftan kuzeyde durumlar ciddi boyutlara ulaşmış ve Akgezenler ciddi ciddi saldırmaya başlamıştır.

TARİHLERİ VE SÜRELERİ

1. Bölümü 14 Nisan’da yayınlanacak ve 54 dakikadan oluşacak.

2, Bölümü 21 Nisan’da yayınlanacak ve 58 dakikadan oluşacak.

3. Bölümü 28 Nisan’da yayınlanacak ve 1 saat 22 dakikadan oluşacak.

4. Bölümü 5 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak.

5. Bölümü 12 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak.

6. Bölümü 19 Mayıs’ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (26 Şubat 2020)