Game of Thrones setinden ilk görüntüler

Game of Thrones'un yedinci sezon çekimleri başladı. Setten gelen ilk görüntülerde Jon Snow ve Tyrion Lannister buluşması dikkat çekiyor

25 Ekim 2016, Salı 11:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Game of Thrones’un (Taht Oyunları) yedinci sezon bölümleri çekimleri başladı. İspanya’nın Zumaia şehrinde çekilen dizinin setinden ilk görüntüler geldi.

Çekimlerde Jon Snow’u canlandıran Kit Harington ile Tyrion Lannister’ı canlandıran Peter Dinklage, karşı karşıya görünüyor.

Dothraki askerlerini arkasına alan ve Daenerys Targaryen’e sadakat gösteren Tyrion Lannister ile Eddard Stark'ın oğlu Jon Snow’un bir anlaşma sağlamak üzere deniz kıyısında bir araya geldikleri tahmin ediliyor.

Yeni bölümlerde saçlarının uzadığı ama sakallarının daha kısa olduğu görülen Jon Snow için, Gece Nöbeti’nin kumandanı olduğu zamanlara göre daha fazla kral görünümüne büründüğü ve üvey kardeşi Rob’a benzemeye başladığı yorumları yapıldı.

Geçen hafta Kuzey İspanya’da gerçekleştirilen çekimlerden gelen ilk görüntülere göre, Tyrion Lannister’ın karşısına çıkanlardan biri de Jon Snow’un güvenilir danışmanı Sör Davos Seaworth (Liam Cunningham).

Tyrion Lannister’ın yanında ise Khaleesi’nin en güvendiği hizmetkarlarından Missandei’nin (Nathalie Emmanuel) bulunduğu görülüyor.

Bask bölgesinde gerçekleştirilen çekimler Itzurun plajında sürdürülüyor.

Kayalık yapısıyla ünlü olan plaj, Game of Thrones’un çekimleri için uygun bir görünüme sahip.

Çekimlerin ayrıca Barrika yakınındaki San Juan de Gaztelugatxe adacığında da yapılması bekleniyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeynep Sever Demirel sonunda ikna oldu