Gardırop Savaşları'nın yeni yarışmacısı Fatoş Kabasakal kimdir?

Fox TV'de ekranlara gelen 'Gardırop Savaşları' adlı moda yarışma programına Fatoş Kabasakal dahil oldu. Peki yarışmaya yeni katılan Fatoş Kabasakal kimdir?

03 Nisan 2017, Pazartesi 16:26
A A

Jüri üyeliğini Raşit Bağzıbağlı, Ayşe Brav ve Gül Gölge Saygı'nın yaptığı, Fox TV'de yayınlanan moda yarışma programı Gardırop Savaşları'na Nagihan Karadere, Ankaralı Yasemin ve Asena’nın ardından sürpriz bir isim daha geldi.

Sunucu ve oyuncu olan Fatoş Kabasakal, bugünden itibaren yarışma programına dahil olacak.

Fatoş Kabasakalı’ın yer aldığı tanıtım videosu, sosyal medyadan duyuruldu.

FATOŞ KABASAKAL KİMDİR?

FATOŞ KABASAKAL KİMDİR?

Fatma "Fatoş" Kabasakal 9 Eylül 1982, Edirne doğumlu Türk dizi oyuncusu ve televizyon sunucusudur.

Sunuculuk kariyerine Kral TV'de bir müzik programı ile başladı. ilk oyunculuk tecrübesini İki Arada Aşk'la yaşadı Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi aldı.

2005 yılında Misi dizisinde Yosun karakterini canlandırdı.. 2006'da Sararan Sevdalar filminde Betül Ünal karakterini canlandırdı yine 2006 'da Ah Polis Olsam da Simge olarak karşımıza çıktı.

2007'de Yıldızlar Savaşı'nda Berna Laçin ve Mehmet Ali Erbil'le başrolü paylaştığı sit com'da Berçin Taygun karakterini canlandırdı.

2007 2010 Bez Bebek (Simge karakteriyle) karşımıza çıktı. 2010 yılında Türk Malı'da Natalia karakterini canlandırdı. Ayrıca 2010 yılında Pando Gofretto reklamında oynadı.

2011 yılında ATV de yayınlanan Kurşun Bilal dizisine Azra Işık karakteriyle dahil olup, Eylül 2013-Mart 2014 arası FOX'taki Ayışığı Dizisinde de "Başak" Adlı Karakteri oynamıştır.

6 Mart 2014 tarihinde Sosyal Medyadaki Kişisel Hesabından Dizinin Yapımcısıyla yaşadığı Maddi Anlaşmazlık yüzünden Diziden ayrıldığını açıkladı. Böylecede Dizi 26 Bölüm sonra yayından kaldırıldı.

Aynı zamanda sunucu olan Fatoş Kabasakal, birçok kanalda program sundu. ATV Elifnağme, Kanal 1 Heyecanlı, Kanal 7 Afiyet Şeker Olsun ( yemek programı), Star Tv Bir Eğlence Gecesi, Atv Ver Çoşkuyu ,2011 Turk Max'ta Fatoş'la Akıllı Alışveriş gibi programlarda sunuculuk görevini üstlenmiştir. Ayrıca şu an var olmayan 'TNT' adlı televizyon kanalında 'Dedikodu' adlı magazin programı sundu.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.