Gaye Turgut Evin'den Deniz Evin'e: Masalımızın en güzel günlerinden biri bugün

Oyuncu Gaye Turgut Evin, meslektaşı Deniz Evin ile beraber rol aldıkları dizinin setinde tanışıp, 2013 yılında nikah masasına oturmuştu. Evin, evlilik yıl dönümlerini romantik bir mesajla kutladı.

18 Haziran 2020, Perşembe 15:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kendisi gibi oyuncu Deniz Evin ile birlikte mutlu bir hayatı paylaşan Gaye Turgut Evin, Instagram'dan eşi ile aşk pozlarını yayınlıyor. Evin, bu kez eşi ile 8'inci evlilik yıl dönümlerini romantik bir mesaj ile kutladı.


Oyuncu paylaşımına şu notu düştü:

Ve bizim masalımızın en güzel günlerinden biri bugün... Birbirimizin her şeyine katlanmaya, hayatın üstesinden beraber gelmeye, ellerimizi bırakmayacağımıza, beraber büyümeye, gülmeye, ağlamaya, birlikte hayaller kurmaya, evlilikte aşka dair ve çok güzele, yol arkadaşı, can yoldaşı, en yakın dost, sırdaş olmaya ve sayısız güzelliklere "Evet!" diyeli 7 sene bitmiş. 8'inci yılımız kutlu olsun sevdiğim, öteki yarım, eksik parçam, ruhumun güzel tarafı kocam... İyi ki sen..."Öte yandan oyuncu, geçen yıl katıldığı bir programda "İlk adımı kim atmıştı?" sorusuna, "Çok fena yürüdüm ve yazdım. İlk adımı ben attım. Deniz’i görene kadar, evlilik düşünmüyordum" yanıtını vermişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeynep Sever Demirel'in acil kozmetik alışverişi