Gaziantep’te böbrek sancısı çektiği zannedilen adamın vurulduğu ortaya çıktı

Gaziantep’te yolda yürürken aniden yere yığılan bir kişinin böbrek sancısı çektiği zannedilerek kaldırıldığı hastanede, başından maganda kurşunu ile vurulduğu ortaya çıktı. Çekilen röntgende kafatasında mermi çekirdeği görülen adam yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

Son Güncelleme:
A A
Gaziantep’te böbrek sancısı çektiği zannedilen adamın vurulduğu ortaya çıktı

Gaziantep’in Güneş Mahallesi’nde eşi ve 2 çocuğu ile birlikte yaşayan 32 yaşındaki Ahmet Bozgeyik, babası Mehmet ve kardeşi Tuncay ile birlikte bayram ziyaretleri için market alışverişi yapmak üzere evden çıktı.

Barak Mahallesi’nde babası ve kardeşi ile birlikte yürüyen Ahmet Bozgeyik, markete geldikleri esnada ayağı tökezleyerek yere yığıldı. Yüzüstü yere düşen Bozgeyik, babası ve kardeşi tarafından ayağa kaldırılmaya çalışıldı.

DAHA ÖNCE DE BÖBREK SANCISI ÇEKMİŞ

Böbrek taşı nedeniyle daha önce şiddetli ağrılar çeken Ahmet Bozgeyik’in yine sancıları nedeniyle yere yığıldığını tahmin eden baba Mehmet ve kardeşi Tuncay, çabalarına rağmen Ahmet Bozgeyik’i ayağa kaldıramadı. Oğlunun kafasındaki kanamayı fark eden baba Mehmet Bozgeyik, 112 sağlık ekiplerini arayarak, yardım istedi. Bozgeyik, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Ersin Arslan Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Burada yapılan müdahalenin ardından Bozgeyik’in kafatasından çekilen röntgende mermi çekirdeği görüldü.


SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Bozgeyik’in yere yığılma anı ve sonrasında yaşananlar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Şahsın kafasından maganda kurşunu ile vurulduğunun ortaya çıkması üzerine savcılık soruşturma başlattı. İnceleme başlatan polis, olay yerindeki güvenlik kameralarını inceledi. Polis, olayın henüz belirlenemeyen fail ya da faillerin peşine düştü.

 Babası ve kardeşi ile birlikte kardeşi Tuncay’ın nişanlısına bayram ziyaretine gideceği belirtilen Ahmet Bozgeyik’in nişan evi için çikolata ile meyve almak için markete gittiği öğrenildi.

İHA


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Eve giren yılanı delik önünde bekleyerek yakaladılar