Gelin adayı Hanife babasıyla çektirdiği fotoğraflarını paylaştı

Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında şöhreti yakalayan gelin adayı Hanife, babasıyla birlikte çektirdiği fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı

12 Aralık 2018, Çarşamba 09:31 Son Güncelleme:
A A

İzmir'de bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışmaya başlayan gelin adayı Hanife, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Hanife Gürdal, babasıyla birlikte poz verdiği anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Hanife'nin paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce yorum ve beğeni aldı.

Sosyal medya hesaplarından para kazanmasına rağmen, çalışmaktan vazgeçmeyen Hanife Gürdal, Torbalı'daki bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak işe başlamasıyla gündeme gelmişti.

Yıllarca farklı sektörlerde çalıştığını anlatan Hanife Gürdal, "Kadının yapamayacağı iş yok. Burada çok da olumlu tepkiler alıyorum. Hem artık sigortam var. İşimi de çok sevdim" diye konuşmuştu.


"BEN İŞE MUHTAÇ DEĞİLİM AMA..."

"BEN İŞE MUHTAÇ DEĞİLİM AMA..."

Hanife Gürdal, sözlerine şöyle devam etmişti:

"Aslında Instagram hesabımdan çok iyi bir gelirim var. Çalışmaya ihtiyacım yok ama ben yine de çalışmak istedim. Bu istasyona da kendim başvurdum.

Daha önce bir çiğ köfteciye yardım ediyordum. Benim için 'Buraya kadar mı düştü?' diyenler vardı. Alın terinin düşmesi olmaz.

Bu işe muhtaç değilim ama çalışmaktan gurur duyuyorum. Bana bu şansı verdikleri için patronuma teşekkür ediyorum. "


Sıradaki haber yükleniyor...