Gelin adayı Nevruz'un neden kovulduğu ortaya çıktı

Kendisine hediye edilen Tarkan albümünü öpüp başına koyan gelin adayı Nevruz'un gelen şikayetler üzerine kanal yönetimi tarafından yayına çıkartılmaması kararlaştırıldı.

23 Mart 2016, Çarşamba 11:25
A A

Kendisine hediye edilen Tarkan albümünü öpüp başına koyan gelin adayı Nevruz'un gelen şikayetler üzerine kanal yönetimi tarafından yayına çıkartılmaması kararlaştırıldı.

Program sunucusu Esra Erol, konunun özel bir durumdan kaynaklandığını bunu izleyici ile paylaşmayacağını taliplerin Nevruz Hanım için gelmemesini rica etti.

Bundan sonra ATV ekranlarında boy gösteremeyecek Nevruz'un programdan gönderilmesinin arkasındaki sır perdesi aralandı.

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında kendisine hediye edilen Tarkan albümünü görünce ağlamaya başlayan, bununla da yetinmeyip kendisini stüdyonun ortasında yere bırakarak albümü öpüp başına koyan Nevruz'un bu görüntüleri büyük tepki çekmişti. Konuyla ilgili RTüK'ü şikayet yağmuruna tutan izleyiciler, programın yayından kaldırılmasını istedi.

Milliyet'te yer alan habere göre; bu durum ATV yönetimini de rahatsız etti. Esra Erol'u da çağırarak acil bir toplantı gerçekleştiren kanal yönetimi, radikal bir karar alarak Nevruz'u bundan sonra yayına çıkarmama kararı aldı.

Esra Erol'da '3. köprünün ayağından bir talip istiyorum' diyerek tüm dikkatleri üzerine çeken Nevruz, daha önce hiç evlenmediğini söylemişti ancak 8 yıl süren bir evliliği olduğu ortaya çıkmıştı.

Programa damga vuran Nevruz istekleriyle de herkesi şoke etmişti: Ahlaklı biri istiyorum, İstanbul içinden istiyorum, 30-35 yaşlarında olsun. 170 -175 boyları arası istiyorum kesinlikle. Evlenmiş, boşanmış istemiyorum. Adaylarımın Nişantaşı, Etiler, Moda, Cihangir, Caddebostan ve 3.köprünün ucunu istiyorum ille de...

"Nevruz birçok kez de Esra Erol'u çıldırtmıştı. Programda kendisine yöneltilen eleştirilere sinirlenen gelin adayı Nevruz, "Damat adayları gelmesinler, ben mi diyorum gelsinler diye, bu ikinci geleni istemiyorum. Gelse de paravanı açtırmayacağım" demişti. Gelin adayının bu sözlerine sinirlenen Erol, “Damat adayına paravanı açtırmayacaksan, ben de bu karşılaşmayı yapmıyorum diyerek gelin adayını stüdyodan çıkartmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Olivia Wilde soyundu hayranlarını şaşırttı