Genç sevgiliye dudak uçuklatan hediye

Ünlü modacı Roberto Cavalli'nin genç sevgilisine dudak uçuklatan bir hediye aldığı ileri sürüldü

04 Temmuz 2015, Cumartesi 09:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ünlü modacı Roberto Cavalli'nin genç sevgilisine dudak uçuklatan bir hediye aldığı ileri sürüldü. İsveç'te yayınlanan Aftonbladet gazetesinin haberine göre 74 yaşındaki Cavalli ile 29 yaşındaki sevgilisi Sandra Nilsson, geçtiğimiz Aralık ayında adayı birlikte ziyaret etti. Geçen ay da adanın satış işlemleri tamamlandı. Gazete, Cavalli'nin İsveçli sevgilisine yaptığı bu jest karşılığında 2.5 milyon sterlin ödediğini de yazdı.

Roberto Cavalli'nin sevgilisi Sandra Nilsson'a satın aldığı adada dört yatak odalı bir villa , bir av köşkü ve yüzme havuzu da bulunuyor. Adada bulunan yapılardan biri de 11'inci yüzyıldan kalma bir Viking kalesi.

Cavalli'nin, uğruna bir servet harcadığı sevgilisi Sandra Nilsson, İsveç asıllı bir model.

2008 yılında Playboy dergisine poz veren Nilsson, Victoria Silvestedt'ten 10 yıl sonra ilk kez bu dergi için objektif karşısına geçen kişi olarak da hafızalarda yer etti.

"Birçok güzellik yarışmasına da katılan Sandra Nilsson'ın babası bu haberler üzerine İsveç'te bir basın organına verdiği röportajda "Kızım her zaman bir ada sahibi olmayı hayal ederdi" diye konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Baysal Yurtçu ve Nihat Altınkaya koronavirüs oldu