Gerard Butler direksiyon başında uykuya daldı

Dünyaca ünlü İskoç oyuncu Gerard Butler, önceki gün Malibu'da görüntülendi. Butler, aracını bir benzin istasyonuna park ettikten sonra uykuya daldı. O anlar objektife böyle yansıdı...

09 Nisan 2021, Cuma 08:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hollywood ünlülerini hep en gösterişli halleriyle kırmızı halıda ya da film setlerinde rollerinin gerektirdiği durumlarda görüyoruz. Ünlü oyuncu Gerard Butler, önceki gün Malibu'da, hiç eşine rastlanmadık şekilde görüntülendi.


Butler, aracını bir benzin istasyonuna park etti. Daha sonra sürücü koltuğundan kalkmadan radyoyu açan Butler, dinlerken birden bire başı öne düştü ve uykuya daldı.


Gerard Butler, öylesine derin bir uykuya daldı ki ne radyonun sesini duydu ne de onu görüntüleyen kameramanların kendi aralarındaki konuşmalarını.

SONRA ARACIYLA İLGİLENDİ

SONRA ARACIYLA İLGİLENDİ

Toplam bir saat uyuyan Gerard Butler, daha sonra kalkıp aracıyla ilgilendi. Ardından maskesini takan ünlü oyuncu, kısa bir yürüyüşe çıktı.


Gerard Butler (50), 2014'den beri Morgan Brown (49) ile aşk yaşıyordu. İlişkilerinin ilk zamanlarında hiçbir sorun yaşamayan çift, 2016'da ayrılmış ancak Temmuz 2017'de yeniden bir araya gelmişti. Aşklarını bir dargın bir barışık yaşayan ünlü çift, bir kez daha ayrılık kararı aldı.

MASKELİ ÖPÜCÜK ÇOK KONUŞULMUŞTU

MASKELİ ÖPÜCÜK ÇOK KONUŞULMUŞTU

Öte yandan Gerard Butler ve Morgan Brown, geçtiğimiz aylarda Los Angeles'ta görüntülenmişti.


Bir mekanda arkadaşları ile buluşan ikili, bir süre sonra birbirlerine romantik öpücükler kondurmuştu. Butler'ın öpüşürken koronavirüs önlemi olarak taktığı maskeyi çıkarmaması dikkat çekmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Aydın'ın büyük değişimi!