Gerçek ortaya çıktı!

Kanal D'deki Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Berrin'i Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzü geçen kış sivilce içinde kalmıştı

06 Haziran 2011, Pazartesi 10:15 Son Güncelleme:
A A
Gerçek ortaya çıktı!

Ekrana yansıyan sivilceli görüntüsü nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzü 2.5 ay önce birden düzeldi. Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzüne uygulattığı pembe maske ile pürüzsüz cilde kavuştuğu iddia edildi. Hatta bir firma bunun üzerinden reklam yaptı. Bazı güzellik merkezleri ve eczanaler Yıldız Çağrı Atiksoy'un cildini güzelleştiren mucize maske' diye bu ürünü pazarladı. Yıldız Çağrı Atiksoy önceki gün "Maskeyle iyileştiğim yalan" diye konuştu.


Dava açıyor

Yıldız Çağrı Atiksoy şunları söyledi: "Bir sağlık problemi yaşadım. Bu da cildimi etkiledi. Yüzüm pembe maske ya da kozmetik ürünlerle iyileşmedi. Bir doktora gittim. İlaç ve merhem tedavisi gördüm. İnsanlara maske ya da ilaç satmak için adımı kullanan herkese dava açacağım.

İnsanlara 'Ben maskeyle iyileşmedim' demekten yoruldum." Yıldız Çağrı Atiksoy'un tedavisini yürüten Dr. Neslihan Dolar "Yıldız Hanım maske kullanmış, yüzünü daha kötü yapmıştı. Kendisine krem ve ilaç tedavisi uyguluyoruz" dedi.

Yıldız Çağrı Atiksoy bir güzellik kliniğinde yüzüne pembe maske uygulatmıştı. Bu görüntülerin ardından İYıldız'ın cildini maske iyileştirdi' diye reklam yapılmıştı.

 MİLLİYET

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerin değişimi