Gigi Hadid doğumdan 6 ay sonra podyumlara döndü!

Dünyaca ünlü top model Gigi Hadid, Zayn Malik ile Khai ismini verdikleri bir kız bebek sahibi olduktan altı ay sonra, ünlü bir moda firmasının defilesinde podyuma çıktı. Hadid, süreci sosyal medya hesabından paylaştı.

07 Mart 2021, Pazar 13:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir yandan hamilelik bir yandan da pandemi yüzünden mesleğine uzun süre ara veren Gigi Hadid, geri dönüş mutluluğunu ve heyecanını gizlemedi. Hadid, sosyal medya sayfasında yaptığı paylaşımlarında hem defileden çekilen fotoğraflara hem de hazırlık sürecine yer verdi.


Hadid, ünlü bir moda firmasının defilesinde görev aldı. Koronavirüs önlemlerinin üst düzeyde olduğu defilede Gigi Hadid'in yanı sıra kardeşi Bella Hadid ve Irina Shayk'ın da aralarında bulunduğu bir grup model podyumda yer aldı.

Sağlıklı olduğu ve çalıştığı için mutlu olduğunu ifade eden Hadid, defilenin çekimlerinin yapıldığı ortamdan da söz etti. Model, çalışma ortamlarının virüs açısından güvenli olduğunu, görev alan herkesin testinin yapıldığını da ekledi.


YENİ SAÇ RENGİ

YENİ SAÇ RENGİ

Gigi Hadid, bu defile çekimi için şubat ayının son günlerinde sarı saçlarını bakır rengine boyattı. Bu sırada çekilen bir videosunu da sosyal medya hesabından paylaştı.

'BENİMLE BİRLİKTEYDİ'

'BENİMLE BİRLİKTEYDİ'

Gigi Hadid, Ocak 2020'de çıktığı bir defilede çekilen fotoğrafını Instagram'da paylaşmış, "Bir yıl önce bugün. Bebeğim oradaydı" notunu yazmıştı. Ünlü model, o sırada henüz açıklamasa da kızına hamileliğinin ilk dönemlerindeydi.

Gigi Hadid'in bir yıl sonra büyük sırrını açıkladığı paylaşıma çok sayıda beğeni ve yorum gelmiş, takipçileri, ünlü modele övgüler yağdırmıştı.

UZUN SÜRE SAKLAMIŞLARDI

UZUN SÜRE SAKLAMIŞLARDI

Ocak 2020'de bir bebekleri olacağını öğrenen Gigi Hadid ile Zayn Malik, bunu uzun süre kamuoyundan saklamıştı. Araya giren koronavirüs pandemisi ve onu izleyen sosyal izolasyon süreci onların bu özel sırlarını gözlerden uzak tutmasına da yardımcı olmuştu. Hadid, online olarak konuk olduğu Jimmy Fallon'ın sohbet programında gerçeği açıklamıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Murat Balcı'dan Esra Dermancıoğlu açıklaması