Önceki Fotolar

Gittikçe popüler hale gelen tuhaf estetik operasyonlar

Estetik operasyonlarla görüntümüzü istediğimiz hale getirmek uzun zamandır yapabildiğimiz bir şey. Ancak artık öyle estetik operasyonlar yaptırmak mümkün oldu ki insan bu değişim ne kadar sürebilir diye düşünmeden edemiyor. Gelin estetik dünyasının popüler hale gelmiş ilginç operasyonlarına bir göz atalım... 

A A
Kirpik ekimi

Kirpik ekimi

Kirpiklerinizi rimeller, takma kirpikler, kirpik kıvırıcılarıyla uzatmaya ve dolgunlaştırmaya çalışmaktan bıkanlar için kirpik ektirmek iyi bir çözüm olabilir. 

Üst dudak kaldırtma

Üst dudak kaldırtma

Dudakları dolgu maddeleriyle büyütmek mümkün. Şimdi ise üst dudağınız ve burnunuz arasındaki mesafeyi azaltıp daha kalkık dudaklara sahip olabilirsiniz. 

Kas transferi

Kas transferi

Daha kaslı bir görünüme sahip olmak için artık spor salonlarında sürekli saatler harcamaya gerek yok. Artık kas transplantları sayesinde saatler içinde göğüs, karın ve pazu kaslarına sahip olmak mümkün. 

Ses estetiği

Ses estetiği

Ses tonunuzdan memnun değilseniz ses tellerinize yapılan bir müdahale ile dah ince, kalın, tiz ya da yumuşak bir sese kavuşmanız artık mümkün. 

Ayak parmağı kısaltma

Ayak parmağı kısaltma

Ayak parmaklarınızın şeklinden memnun değilseniz ya da ayaklarınız istemediğiniz kadar büyükse ayak parmaklarınızı kısaltmanız estetik operasyonla mümkün hale geldi. Ancak çok acılı ve ağrılı bir operasyon olduğunu unutmayın. 

Göbek deliği estetiği

Göbek deliği estetiği

Göbek deliğinizin görünümünden memnun değilseniz cerrahi müdahaleyle değiştirmeniz mümkün. Büyük delikler küçülüyor, çok çıkık olanlar normal hale getiriliyor... 

Baldır estetiği

Baldır estetiği

Geniş ve kaslı baldırlara sahip olmak da bir hayli ilgi çekiyor olsa gerek. Zira en popüler estetik operasyonlardan biri baldırlara estetik operasyonla kas ekletmek haline gelmiş. 

Gamze estetiği

Gamze estetiği

"Gamzeli yanaklar gerçekten de yüze çok hoş bir ifade veriyor. Bunun farkında olan birçok insan da yüzüne "gamze" yaptırıyor. Bunun asla geri dönüşü olmayan bir operasyon olduğunu unutmamakta fayda var. 

Tek günlük göğüsler

Tek günlük göğüsler

Göğüslerinize fizyolojik salin enjekte ettirerek 2 beden büyütmek mümkün. İşin ilginç tarafı bu yöntem göğüsleri sadece 2 gün için büyütüyor; sonra her şey eski haline geri dönüyor...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Mutlu bir ilişkinin 12 basit sırrı