Gmail’de para gönderme devri başladı

Android için Gmail ile para alıp, para gönderme devri başladı. Google’ın ürünleri, gelişimini sürdürüp, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor

17 Mart 2017, Cuma 22:47
A A
Gmail’de para gönderme devri başladı
Google, bugün Android için Gmail’in işlevselliğini genişlettiğini açıkladı. Uygulama, kullanıcıların fotoğraf ve çeşitli dosyaları paylaşmasına olanak sağlıyordu. Android için Gmail’e şimdi para transferi seçeneği de eklendi. Kullanıcılar birbirlerinden para talep edebilecek ve birbirlerine para gönderebilecek. Android için Gmail ile para alıp, para gönderme devri detayları haberimizde.

GOOGLE KULLANICILARI İÇİN ÜCRETSİZ


Google para gönderme işlemini bir eklenti aracılığı ile sağlıyor. Kullanıcılar eklenti ikonuna tıklayıp para göndermek ya da talep etmek arasında seçim yapıyor. Talep gönderilen kullanıcının onay vermesi halinde transfer tamamlanıyor. Tüm Google kullanıcıları için ücretsiz olan bu özelliği kullanabilmek için, hesabınızda tanımlı bir banka hesabı olması gerekiyor.

ŞİMDİLİK SADECE ABD'DE


Para gönderme ve talep etme özelliği şimdilik sadece ABD merkezli hesaplarda kullanılabiliyor. Bu özellik Gmail’in web arayüzünde de destekleniyor. Firma, bu özelliğin diğer pazarlara sunulup sunulmayacağını ya da ne zaman çıkış yapacağını açıklamadı.
Arif V 216 Çıkış Tarihi Belli Oldu
 
Sıradaki haber yükleniyor...