Gökçe Bahadır mavi tura çıktı

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır (39), yakın arkadaşlarıyla birlikte Bodrum'a gitti. Mavi tura çıkan güzel oyuncu ve arkadaşları, tekneye kaptan dışında erkek almayarak her işi kendileri yaptılar./ALİ KESER

05 Temmuz 2021, Pazartesi 09:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gökçe Bahadır, Bodrum tatiline çıktı. Datça’da yakın arkadaşları ile buluşan Gökçe Bahadır, soluğu önce Marmaris ardından ise Bodrum’da aldı. Margarita adlı tekneyle beş günlük Mavi Tur'a çıkan oyuncu, Çökertme koyunda objektiflere takıldı. Sabah saatlerinde suya giren 39 yaşındaki Gökçe Bahadır fit haliyle dikkat çekti.

HER ŞEYİ KENDİLERİ YAPTILAR

HER ŞEYİ KENDİLERİ YAPTILAR

Tekneye kaptan dışında erkek alamayan grup, kendi işlerini de kendileri halletti. Yemek hazırlamaktan bulaşık yıkamaya kadar kendileri yaptılar.

Gökçe Bahadır bir ara teknenin bağlı olduğu halatı bile topladı. İki evli çift arkadaşıyla tatile çıkan Gökçe Bahadır’ı görenler, “Herkes evli, Gökçe hala tek” yorumlarında bulundu.

'YOĞUNUZ'

'YOĞUNUZ'

Öte yandan geçtiğimiz aylarda Levent'te görüntülenen Gökçe Bahadır, rol aldığı diziyle alakalı konuşmuş, "Yoğun bir tempoda çalışıyoruz" demişti.

"Dijital ve televizyonu oyunculuk anlamında ayıran fark nedir sizin için?" sorusuna Gökçe Bahadır, "Çalışma saati olarak daha rahat bir durum var. Saatlerce sarkması gibi durumlar olmuyor. Çalışma koşulları çok daha konforlu ve rahat. Ne zaman girip ne zaman çıkacağını iyi biliyorsun” yanıtını vermişti.

"Müzikali özledim" diyen Bahadır, "Bu işin çekimleri bitsin birazcık rahatlayalım, sonra bakacağız. Set harici vaktim olmuyor. Bir de bu süreç biliyorsunuz nasıl ilerleyecek, onu da bilmiyoruz. Müzikale devam etmeyi ekip olarak istiyoruz” şeklinde konuşmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hatice Şendil filtre mi kullandı, yoksa estetik mi yaptırdı?