Gökçe Bahadır panikledi

Gökçe Bahadır panikledi

Karaköy'de bir açılışa katılan Gökçe Bahadır, yeni sevgilisi Efe Duru'nun kameraları sevmediğini söyleyerek, görüntü alan gazetecileri engellemeye çalıştı

02 Aralık 2016, Cuma 16:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Efe Duru ile ilk kez görüntülenen oyuncu Gökçe Bahadır, Karaköy’ün yeni mekanı Drone’un açılışına katıldı. Yeni mekan Lal Denizli, Gökçe Bahadır, Efe Duru, Ümit Karan, Saba Tümer, Tümer Metin, Derya-Bekir Aksoy gibi isimlerin katılımıyla önceki akşam Karaköy’de açıldı.
 

“ÇEKMEYİN!”


Açılışa yeni sevgilisi Efe Duru ile katılan oyuncu Gökçe Bahadır’ın oldukça keyifli olması dikkatlerden kaçmadı. Mekan içine girerken patlayan flaşlardan rahatsız olan Efe Duru için hemen korumaya geçen Bahadır; “Çekmeyin, Efe böyle şeyleri pek sevmiyor” diyerek sevgilisinin yanına gitti.Çıkışta aşk hayatı ile ilgili sorularına kaçamak cevaplar veren Bahadır, “Arkadaşlar şu an daha çok yeniyiz. Her şey çok güzel gidiyor, daha fazla konuşmak istemiyorum. Teşekkür ederim” dedi. İş hayatında da sürprizlerin olacağının sinyalini veren güzel oyuncu, Görüştüğümüz bir kaç proje var, her şey kesinleşince haberiniz olur” diyerek kendisini bekleyen araca bindi.
 

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Acun Ilıcalı yeni uçak aldı! Fiyatı dudak uçuklattı