Gökhan Çıra: Selin Ciğerci'ye bir şey olursa kendimi öldürürüm

Futbolcu Gökhan Çıra, yaklaşık 10 ay önce evlendiği sosyal medya fenomeni eşi Selin Ciğerci ile ilgili Ertem Şener’in yönelttiği tüm sorulara cevap verdi.

06 Ağustos 2020, Perşembe 15:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eşi Selin Ciğer’den habersiz olarak programa katıldığını söyleyen Gökhan Çıra, herkesin kafasına takılan konulara açıklık getirdi. Eşine olan sevgisini ve aşkını her fırsatta dile getiren Gökhan Çıra “Söz konusu karım olduğunda gözüm kara” ifadelerini kullandı. İşte Gökhan Çıra'nın açıklamalarından satır başları.


Çocuk sahibi olmak istediklerini belirten ünlü çifti, sosyal medyada uzun süre konuşuldu. Bu arzularını Ertem Şener’in programında da yenileyen Gökhan Çıra, ikiz bebek sahibi olmak istediklerini, isimlerini 'Yiğit' ve 'Saadet' koyacaklarını belirtti.

Ertem Şener: Çocuğunuz Selin gibi bir hayat tercih ederse ona da 'evet' der misin?

Ben ona karışmam. Çünkü eşim böyle biri. Ona saygı duyduysam, çocuğuma da saygı duymak zorundayım. Buna tek başına karar veremem. Durumu Selin’e sormam gerekir. Selin’in de benden farklı bir şey söyleyeceğini zannetmiyorum.

Evde aile reisinin kendisi olduğunu söyleyen Gökhan Çıra, birbirlerine söz verdiklerini belirtti.

Ertem Şener: Ona bir şey olsa ne yaparsın?

Çok büyük konuşmayayım ama ya kendimi öldürürüm ya da deliririm. Biz kavga ettiğimizde Selin evden gittiğinde bile kafayı yiyorum.

Tatildeler

Tatildeler

Öte yandan futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci, Bodrum'daki 2 milyon dolara satın aldığı yazlığında hem dinleniyor hem de çalışıyor.


Ayrıca Selin Ciğerci, taşıyıcı anne yöntemiyle bebek sahibi olmak için harekete geçti, ikiz annesi olmaya hazırlanıyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şahin- Cedi Osman aşkı proje mi?