Gonca Vuslateri: Şu açıklamayı yapmaktan utanıyorum

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kedisi Tabu'nun iyileşmeye başladığının müjdesini verdi. Bu süre zarfında ortalığı karıştıran dedikodulara da yanıtını verdi.

23 Nisan 2020, Perşembe 10:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gonca Vuslateri, geçen gün yaptığı bir paylaşımla kedisinin rahatsızlandığını söylemiş dün de durumu hakkında bilgi vermişti. Onun bu paylaşımı sonrasında corona virüs salgını üzerinden bazı yorumlar yapılmış ve hayvanlardan da bu hastalığın bulaştığı gibi bazı asılsız iddialar dillendirilmişti.

Oyuncu kulağına gelen bu iddialar sonrasında konuyla ilgili olarak sessizliğini bozdu ve tepkisini dile getirdi. Vuslateri ayrıca müjdeli haberi de verdi:

“Hızla iyileşiyor Tabu… İnsanlarin mücadelesini verdiği Covid ile bin yıldır kedilerde görülen Corona’yı da birbirine karıştıran-bir kez olsun araştırma yapmamış kesim için bir aşı üretilemediği için. Şu açıklamayı yapmaktan utanıyorum. Yahu kedilerin rahatsızlığı ile insanların yaşadığının ne alakası var.

'Yazıktır, günahtır.. Ayıptır'

'Yazıktır, günahtır.. Ayıptır'

Ağzımda uyuyor bu hayvan benim.. Hayvan sevmeyen birine de bahane oldu bu gündem. Biraz merak edin hayatta bir şeyleri. Hep mi gaddarlığı haklı çıkarma çabası.. Bir ton hayvan atıldı sokağa… Yazıktır, günahtır.. Ayıptır.. Bunlar bir yana.. Umursuyor muyum?

'Tabu iyiye gidiyor.. Oh'

'Tabu iyiye gidiyor.. Oh'

Asla. Bir iki sevdiğim kişi panik olmuş Gonca’yı üzmesinler diye onların gönlü olsun diye yazıyorum. Yoksa beni ne saşırtabilir.. Tabu iyiye gidiyor.. Oh”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Uğur ile Reha Muhtar'ın ikizleri büyüdü