Göz zevkleri belli: Bir önceki sevgilisinin kopyasına aşık olan ünlüler

Hani bazı insanlar vardır. Net bir tipi vardır mesela, ya sarışın sever ya esmer, ya iri sever ya minyon. Hayatı boyunca önce çok da farklı tipleri bulmaz. İşte öyle ünlüler var ki, sevgili tercihlerinde hiç maceraya atılmamışlar. Hep, bir önceki sevgilisine benzeyen tiplere aşık olmuşlar. Hatta bazıları şaşırtacak derecede.

29 Ocak 2021, Cuma 13:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tuba Büyüküstün - Sami Saydan

Tuba Büyüküstün - Sami Saydan

Tuba Büyüküstün Gönülçelen dizisinin yönetmeni Sami Saydan ile bir aşka başladı. 2 yıllık 'ciddi' denilebilecek bir ilişki sürdüren çift sık sık birlikte tatillere çıktı. Ama ne yalan söyleyelim, çok da yakıştırılmadılar birbirlerine. Nasıl osla geçmişte kaldı, rahat rahat söyleyebiliriz yakışmadıklarını.

Umut Evirgen

Umut Evirgen

Birebir benziyor diyemesek de esmerlik, uzun saçlar, birbirinize boy ve kilo oranı bu iki erkeğin birbirine benzemesini sağlıyor. Biraz bıyık ve gözlükle Sami Saydan rahatlıkla Umut Evirgen'e benzeyebilir. Giyim tarzları da hemen hemen aynı.

Burak Özçivit - Ceylan Çapa

Burak Özçivit - Ceylan Çapa

Yakışıklı aktör Burak Özçivit'e gelirsek. Onun tercihi ince fiziğe sahip koyu renk uzun saçlı ve güzel yüzlü kadınlar. Bir dönem birlikte olduğu Ceylan Çapa bunun örneklerinden biri.

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen

Özçivit'in evlendiği Fahriye Evcen de koyu renk ve uzun saçlı, koyu renk gözlü ve minyon bir fiziksel görüntüye sahip.

 Kıvanç Tatlıtuğ - Azra Akın

Kıvanç Tatlıtuğ - Azra Akın

Kıvanç Tatlıtuğ bugüne kadar en çok konuşulan aşkını Azra Akın ile yaşadı.

İdil Fırat

İdil Fırat

Tatlıtuğ"un ondan sonra birlikte olduğu İdil Fırat da tıpkı Akın gibi koyu renk uzun saçlı ve düzgün fiziğe sahipti.

Başak Dizer

Başak Dizer

Tatlıtuğ'un evlendiği Başak Dizer de aktörün aşk hayatındaki seçimlerinden ödün vermediğini gösteriyor. O da koyu renk uzun saçlı, sade bir güzelliğe sahip.

 Sinem Kobal - İbrahim Çelikkol

Sinem Kobal - İbrahim Çelikkol

Sinem Kobal ise esmer ya da kumral erkeklere gönlünü kaptırdı. Arda Turan'ı dışarıda tutarsak da kendisinden yaşça daha büyük erkeklere aşık oldu. Bir önceki sevgilisi İbrahim Çelikkol, uzun boylu ve yakışıklılığıyla dikkat çeken bir erkekti. Çelikkol, Kobal'dan altı yaş büyüktü.


Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu

Kobal'ın hayatını birleştirdiği Kenan İmirzalıoğlu ise ilerleyen yaşına rağmen hala Türkiye'nin en yakışıklı erkeklerinden biri. Çift arasında 12 yaş fark var.

Kim Kardashian - Reggie Bush

Kim Kardashian - Reggie Bush

Bush kariyeri parlak bir Amerikan futbolu yıldızıydı. Kardashian ile birlikte olmaya başladıktan sonra magazin sayfalarından düşmez oldu. Ardından bir skandala karıştı.

Ama görünüşe göre Bush, Kardashian'ı sanıldığından daha çok sevdi. Çünkü geçen yıl, Kim Kardashian' a benzeyen üstelik de onun gibi Ermeni kökenli olan Lilit Avagyan ile evlendi.

Kanye West

Kanye West

Kim'in sonraki tercihi çok da farklı olmadı.

Kanye West - Amber Rose

Kanye West - Amber Rose

Kanye West'in Kim Kardashian'dan önceki eşi ise Amber Rose'du. Amber ince yüz hatlarına sahip, ince belli geniş kalçalı, etine dolgun bir kadındı.

West ise daha sonra Kardashian ile birlikte olmaya başladı. Bebek dünyaya geldikten sonra da evlendiler. Kanye West'in sevgili tercihi ilk anda birbirinden farklı gibi görünebilir. Ama onun sevgililerinin ortak noktası her ikisinin de büyük kalçalarıyla dikkat çekiyor olması.

George Clooney ve Sarah Larson

George Clooney ve Sarah Larson

George Clooney'in sevgili tercihleri de belli. Sarah Larson ince bir fiziksel görünüme sahip, koyu renk uzun saçlı güzel bir kadındı.


Amal Clooney

Amal Clooney

Clooney'in görkemli bir törenle evlendiği Amal Clooney de koyu renk, uzun saçlı. Sarah'dan tek farkı ise güzelliği ile değil kariyeri ve bilgi birikimiyle öne çıkması.


Zayn Malik - Perrie Edwards

Zayn Malik - Perrie Edwards

Genç müzisyen Zayn Malik'in bilinen ilk medyatik aşkı Perrie Edwards, uzun sarı saçlı ve mavi gözlüydü.


Gigi Hadid

Gigi Hadid

Tıpkı şimdiki sevgilisi ve kızının annesi model Gigi Hadid gibi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Öpücüğü unutun: Bir kadından ilk öpücüğü almanızı engelleyecek 10 hata