Gözler Buse Narcı'nın üzerinde

Buse Narcı (24) adını 6 yıl önce kendinden 20 yaş büyük olan Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla duyurmuştu

24 Temmuz 2017, Pazartesi 06:21
A A
Ali KESER / POSTA

Ali KESER / POSTA

‘Türk Malı’nda ‘Selin’i canlandıran Buse Narcı tatil için Bodrum'u tercih etti.

Önceki gün Türkbükü Maça Kızı’ndaydı.

Seksi mayosu ve düzgün fiziği ile tüm bakışları üzerinde toplamayı başardı.

Buse Narcı balıklama atlamaya çalıştı ama!..

BUSE NARCI KİMDİR?

BUSE NARCI KİMDİR?

Buse Narcı, 1993 yılında Fethiye'de doğdu. Tevfik Hiçyılmaz'dan eğitim alan Buse Narcı, Oda Tiyatrosu'nda oyunculuk yapıyor.

Kenan Işık'ın sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' adlı bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenerek Türkiye gündemine oturmuştu.

Bir zamanlar Özcan Deniz ile aşk yaşayan Buse Narcı Hürriyet'e verdiği röportajda bilinmeyenlerini anlatmıştı. İşte o röportaj...

Adınızı Google’da aratınca önce eski ilişkinizle ilgili haberler çıkıyor. Bu durum sizin için üzücü mü? - Yoo, değil. Başlarda takılıyordum ama artık önemsemiyorum. Ben ne dersem diyeyim, insanların fikirlerini değiştiremeyeceğim. O yüzden gülüp geçiyorum. Özcan Deniz’le yollarınız nasıl kesişti? - 18 yaşımda, bir arkadaş ortamında. Hayranı mıydınız? - Değildim. Bir genç kız kendinden 20 yaş büyük, tüm Türkiye’nin tanıdığı bir erkekle ilişki yaşamaya başlarken tedirgin olur mu? - İnsanların ne söylediğiyle ilgilenen değil, kendi mutluluğu için yaşayan bir kadınım. O ilişkiyi ve hayatı ben yaşayacaktım, o sebeple umursamadım.

Bu ilişki gerçek aşk mı yoksa şöhrete giden yolda büyük bir basamak mıydı? - Yaşadığımız gerçek aşktı. Eğer onu bir basamak olarak görmüş olsaydım, şu an hayatına giren diğer kadınlar gibi, çok daha yukarıda bir yerde olurdum. Oysa ben onunla birlikteyken hiç iş yapmadım. Ondan hiçbir şey istemedim. Kendi çabamla bir şeyleri becermek için uğraştım.

Özcan Deniz’le yaşadıklarınızı nasıl anlatırsınız? - İnsanların bu zamana kadar onda göremediği, fark edemediği bir şey gördüm diyeyim. Neymiş o? - Kalbindeki o duygusu! Onu keşfettiğim için âşık oldum ve beş sene yanında kaldım. Ancak güvenebileceğim bir erkeğe âşık olabilirim. Özcan da güvenebileceğim bir erkekti.

Genç bir kadın kendinden 20 yaş büyük bir erkekle ne paylaşır? - Özcan’da fikirleri ve deneyimleriyle kendimi geliştirmem yardımcı olabilecek, bana bir şeyler katabilecek bir erkekti.  Madem her şey bu kadar iyiydi, neden ayrıldınız? - Bir zaman sonra insanlar anlaşamayacağına karar verip ayrılabiliyor. Biz de anlaşarak ayrıldık.

Özcan Deniz’in yönettiği ‘İkinci Şans’ filminde birlikte oynadınız. Ama galaya davet edilmediniz... - Özcan zeki bir yönetmen. Onun kadar iyi biriyle oynayacağım için heyecanlandım. İyi enerjisiyle beni rahatlattı. Ama film vizyona girerken onu kıskanan insanlar benim sahnelerimin kesildiğine dair haberler çıkardı. O da, bunu benim yaptığımı sanarak beni galaya davet etmedi. Oysa benimle ilgisi yoktu. Peki, söylendiği gibi bir aldatma hikâyesi var mı? - Hayır, anlaşarak ayrıldık. Yaşandı, bitti. Özcan bana çok şey kattı. Ondan çok şey öğrendim.

Ardından adınız Emre Altuğ ile anıldı. Olgun erkeklerden mi hoşlanıyorsunuz? - İlla yaşı büyük olması gerekmiyor, zekâsı öyle olmalı. Emre Altuğ’a gelince onu tanıyorum, arkadaşım gibi. Ama aramızda bir şey olmadı. Özcan’dan sonra tanıdığım yaşı büyük herkesle yakıştırma yaptılar.

BİR KERE AŞIK OLDUM

BİR KERE AŞIK OLDUM

O halde sorayım, 24 yıla çok mu aşk sığdırdınız? - Hayır. Bir kere âşık oldum. Yani sizin için ilk, Özcan Deniz miydi? - (Gülüyor) Aşk, sevgili anlamında... - Evet. Dediğim gibi hayatımda bir kere âşık oldum. Ve bir daha ne zaman olabilirim, bilmiyorum.

BABAMI GÖLCÜK DEPREMİNDE KAYBETTİM

BABAMI GÖLCÜK DEPREMİNDE KAYBETTİM

Sizi önce ekrandaki stil yarışmalarında tanıdık. Hikâyeniz şöhret olma arzusu üzerine mi kuruluydu? - Öyle bir derdim hiç olmadı. Fethiye’den İstanbul’a, ekrandaki yarışmalara bakınca yaşananlar bana sadece eğlence gibi görünüyordu. Ama anladım ki öyle değil. Yaptığın her şey bir yere kazınıp kalıyor ve geçmişinden kaçamıyorsun.

Nasıl bir aileniz var? - Annem sınıf öğretmeniydi, şimdi ev kadını. Babamı ben altı yaşındayken Gölcük depreminde kaybettim. Askerdi. Ona dair çok az şey hatırlıyorum. Çocukluğumdan beri onu hayal ederek büyüdüm. Benim kahramanım odur.

Babanızı erken kaybetmek hayatınıza nasıl yansıdı? - Erken yaşta olgunlaştım. Çocukluğumu hiç yaşamadım. Annemi örnek aldığım için adeta küçük bir kadın gibi büyüdüm. İstanbul’a nasıl geldiniz? - Pamukkale Üniversitesi’nde edebiyat okuyordum. Yarışma programına seçilince İstanbul’a tek başıma geldim. Oyunculuk okumaya karar verdim. Maltepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü kazandım.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.