Grammy'de Türk modacıların rüzgarı esti

Önceki akşam düzenlenen Grammy Ödülleri gecesinde sahnede muhteşem bir şov sergileyen Jennifer Lopez'in kostümünün Türk bir modacının eseri olduğu ortaya çıktı. Kırmızı halıda da ülkemizin modasını tercih eden yıldızlar vardı...

12 Şubat 2019, Salı 08:16
A A

Jennifer Lopez önceki akşam düzenlenen Grammy ödül töreninde fırtına gibi esti.

Ödül töreninde sahne alan Jennifer Lopez her zamanki gibi performansıyla büyüledi.

GECEYE TÜRK MODACI DAMGASI

GECEYE TÜRK MODACI DAMGASI

Ünlü yıldız bu özel gece için özel bir kostüm seçmişti. Üstelik Türk bir modacının elinden çıkma bir kostüm!

Jennifer Lopez önceki akşam Amerika - Los Angeles’ta düzenlenen ‘61. Grammy Ödülleri’nde sahneye Türk modacı Nedret Taciroğlu tarafından hazırlanan bir kostümle çıktı.

Pudra renk dantel üzerine otriş ve kristal taş işlenerek 3 haftada tasarlanan bu elbise, Nedret Taciroğlu’nun 1980’de kurduğu NEDO markasının 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonuna ait. 

TÖRENİ İZLERKEN ÖĞRENMİŞLER

TÖRENİ İZLERKEN ÖĞRENMİŞLER

Modacının birlikte çalıştığı kızı Yasemin Taciroğlu “Jennifer Lopez elbiseyi katalogdan görüp beğenmiş. Bizi tercih ettiğini ödül törenini izlerken gördük, çok sevindik. 

LADY GAGA DA GİYMİŞ

LADY GAGA DA GİYMİŞ

Kostüm 36 beden. Enfes taşımış. İki hafta önce de Lady Gaga, Las Vegas’taki ‘Jazz ve Piano’ konserinde bize ait bir elbiseyi giydi. Şu an iki kıyafet de sipariş rekoru kırıyor” dedi.


KIRMIZI HALIDA BİR TÜRK DAHA

KIRMIZI HALIDA BİR TÜRK DAHA

Bu arada ‘Grammy Ödül Töreni’nde Azeri asıllı Türk modacı Rufat İsmayil imzalı elbiseler de çok konuşuldu. Rufat İsmayil, Grammy ödüllü şarkıcı-oyuncu Ashanti ile Amerikalı şarkıcı Inas X’in kostümlerini tasarladı.

NEW YORK MODA HAFTASI'NDA PODYUMA ÇIKACAK

NEW YORK MODA HAFTASI'NDA PODYUMA ÇIKACAK

Moda blogger’ları her iki sanatçının tarzını da dikkat çekici buldu. Modacı, yarın düzenlenecek New York Moda Haftası’nda yeni koleksiyonunu tanıtacak. Springs Studio’da gerçekleşecek defilede manken Tülin Şahin podyuma çıkacak.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (11 Şubat 2019)