Grup seks teklifini kabul etmeyen sevgilisinin testislerini dişleriyle kopardı!

İskoçya'da 43 yaşındaki Nunzia Del Visclo, üçlü ilişki teklifini kabul etmeyen erkek arkadaşının testislerini dişleri ile kopardığı gerekçesi ile altı ay boyunca saat 22:00 sabah 06:00 evde kalma ve tazminat ödemeye mahkum edildi

09 Aralık 2017, Cumartesi 00:35
A A
Grup seks teklifini kabul etmeyen sevgilisinin testislerini dişleriyle kopardı!
Bir erkeğin testislerinin koptuğu ihbarını alan polis, eve geldiğinde kadınıne erkek arkadaşını kanlar içinde yerde buldu.


'POLİSE KENDİNİ KORUMAYA ÇALIŞTIĞINI SÖYLEDİ'


Olay yerinde kadını arayan polis kadının dişleri kan içinde kalmış bir halde ayrıca yüzünde morluklar olduğu bir şekilde evin dışında buldu. Kadın, polise erkek arkadaşının kendisini dövdüğünü bu yüzden kendini korumaya çalıştığını söyledi.

Kadın ve sevgilisi Palma gece kulubünde gece geç saatlere kadar içki içtikten sonra eve üç kişi olarak döndüler. Sabaha karşı Del Visco, erkek arkadaşının ve arkadaşının kaldığı odaya çıplak bir şekilde girip her ikisi ile aynı anda ilişkiye girmek istediğini söyledi.

Palma verdiği ifadede, kız arkadaşının teklifi karşısında çok sinirlendiğini ve elbiselerini yüzüne fırlattıktan sonra evinden çıkmasını söylemesi üzerine onun kendisine saldırıp testislerini dişleri ile kopardığını söyledi.

De Viscio, mahkemede erkek arkadaşının kendisine vurduğunu söylerek kendisini savunmaya çalışmasına rağmen ceza almak kurtulamadı.
Sıradaki haber yükleniyor...