GSB mülakat sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?

GSB mülakat sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanacak?

Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) mülakat sonuçları aradan iki ay geçmesine rağmen hala açıklanmış değil. Adaylar sosyal medya üzerinden taleplerini dile getirip bir an evvel sonuçların açıklanmasını istiyor. Peki herhangi bir gelişme var mı?

11 Temmuz 2019, Perşembe 12:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

GSB mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sözlü sınava giren adaylar 2 aydır bu soruya ısrarla cevap arıyor. Adaylar günbegün haberleri konrol edip Gençlik ve Spor Bakanlığı'bın resmi sitesini kontrol ediyor. Peki herhangi bir gelişme var mı?

GSB MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Türkiye'nin 81 ilinde yurttaşlar Gençlik ve Spor Bakanlığı işçi alımı için başvurdu. Mülakat sonuçları için herhangi bir açıklama henüz yok. Sonuçlar il müdürlüklerinden ilan edilecek.

SÖZLÜ SINAVDA 70 PUAN ZORUNLULUĞU

Sözlü sınavda başarılı sayılmak için 100 tam puan üzerinden en az 70 puan alınması gerekiyor. Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecek.

Ayrıca bu kişiler hakkında Türk Ceza Kanunu'nun ilgili hükümleri gereği Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bakan Koca açıkladı: Yeni belirtiler var, kimse bitti sanmasın