Gülben Ergen: Küllerimden yeniden doğmayı bilirim

Gülben Ergen, Snob Magazin dergisine konuştu. Ergen, hayatına dair samimi açıklamalarda bulunurken, ayakları için açılan Instagram hesabı hakkında da konuştu.

05 Kasım 2020, Perşembe 08:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gülben Ergen'in açıklamaları şöyle:

Kim bilir belki duymadığınız çok acı dramlarım vardır. Küllerinden doğmak nedir iyi bilirim. Gözyaşını silip gülümsemek nedir onu da iyi bilen kadınlardanım.

Çocuklarım Atlas, Ares ve Güney’e bırakacağım en büyük miras; kurucusu ve başkanı olduğum ‘Çocuklar Gülsün Diye Derneği.’

Instagram’da ‘Gülben Ergen’in Ayakları’ adıyla bir Instagram hesabı var. Ayaklarımın bu kadar meraklısı olması şaşırtıcı. Ama samimi ve tatlılar. Niye rahatsız olayım? Ayak da, göz ya da bacak gibi vücudun bir parçası.

Ayakları için açılan Instagram hesabının 2 bin 639 takipçisi var.

48 yaşındayım. Sağlıklı yaşamayı seviyor, önemsiyorum. İçki ve gece hayatımın olmayışı büyük avantaj. Un, yağ, şekerden uzak duruyorum. Haftada 3 kez pilates yapıyorum.

‘Unutmayın bana hiçbir şey olmaz’ sözüm insanlara iyi geldi. Bardakları yapıldı, tişörtleri basıldı. Hem şaşkın hem de mutlulukla izledim. Kendine güvenip dimdik ayakta durmak güzel.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kenan Ece 'Sadakatsiz' kadrosuna dahil oldu