Gülben Ergen ve Erhan Çelik uzlaşmak istemedi

Şarkıcı Gülben Ergen'in eski eşi Erhan Çelik'ten şikayetçi olduğu soruşturma dosyası Uzlaştırma Bürosu'na gönderildi. İki tarafla da tek tek görüşen uzlaştırma memuru Gülben Ergen ve Erhan Çelik'i uzlaşmaya ikna edemedi. Erhan Çelik de Gülben Ergen de uzlaşmak istemedi

17 Kasım 2017, Cuma 13:54 Son Güncelleme:
A A
Gülben Ergen ve Erhan Çelik uzlaşmak istemedi
Şarkıcı Gülben Ergen eski eşi Erhan Çelik’in sitesinin otoparkına girerek aracını çizdiğini iddia etmiş ve savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

Hemen ardından Erhan Çelik hakkında uzaklaştırma kararı da çıkaran Gülben Ergen, daha sonra da Çelik’in bu karara uymadığını belirterek mahkemeye başvurmuştu.

Savcılık ise bu başvurunun ardından Erhan Çelik hakkında zorlama hapis talebinde bulundu.


Gülben Ergen'e ölüm mesajları atan iki kişi kim çıktı?


Süreç işlerken Erhan Çelik de Gülben Ergen hakkında önce uzaklaştırma kararı, sonrasında da uymadığı gerekçesiyle mahkemeye başvurmuştu.

Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu bu kez de GülbenErgen hakkında zorlama hapis talebinde bulunmuştu.Mahkemenin savcılık talebi hakkında bir karar vermesi beklenirken, Gülben Ergen’in aracının çizilmesine ilişkin açılan soruşturma dosyası Uzlaştırma Bürosu’na gönderildi. Tarafları uzlaştırmak için savcılık tarafından görevlendirilen uzlaştırma memurları ikili ile görüştü.

GÜLBEN ERGEN EVİNDE, ERHAN ÇELİK İSE ADLİYEDE GÖRÜŞTÜ

Uzlaşmak için bir araya gelmek istemeyen Gülben Ergen ve Erhan Çelik ile uzlaştırma memuru ayrı ayrı görüştü. Uzlaştırma memuru Gülben Ergen'in evine giderek görüştürme gerçekleştirirken, Erhan Çelik ile ise İstanbul Adalet Sarayı’ndaki Uzlaştırma Bürosu’na ait odada görüştü. Ancak iki tarafın da uzlaşmayı kabul etmediği öğrenildi.

Tarafların uzlaşmayı kabul etmemesinin ardından savcılığın Erhan Çelik hakkında önümüzdeki günlerde bir karar vermesi bekleniyor. ErhanÇelik hakkında ya dava açacak ya da takipsizlik kararı vererek dosyayı kapatacak. (Hürriyet)
 
Sıradaki haber yükleniyor...