Gülperi 1. son bölüm izle! Oyuncuları kimler? Konusu nedir?

Gülperi 1. bölümü ile diziseverlere "merhaba" dedi. Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen paylaştığı dizi ilk bölümüyle Twitter'da TT listesine girerken reytinglerde totalde 2. sıraya yerleşti. Dizinin ilk bölümünü seyredemeyenler ise internette projeyi araştırmaya başladı.

15 Eylül 2018, Cumartesi 11:51
A A
Gülperi 1. son bölüm izle! Oyuncuları kimler? Konusu nedir?

Show TV'de başrollerini Nurgül Yeşilçay ile Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" adlı dizi dün akşam başladı. Yeni sezonda güzel işlere imza atması beklenen dizinin ilk bölümü büyük ilgi gördü. Gülperi 1. bölümüyle Twitter'da TT listesine girerken reytinglerde Arka Sokaklar'ın gerisinde kalarak ikinci oldu.

GÜLPERİ 1. BÖLÜM İZLE

GÜLPERİ KONUSU

Sadece kadın olduğu için haksızlığa, zalimliğe, iftiraya uğramış bir annenin tek umut ışığıdır çocuklarına duyduğu koşulsuz sevgi… En dibe vurmuşken, en büyük acı kalbinden hançerlemişken bile ayakta durmasının sebebi; oğlunun gözlerindeki hüzün, kızının saçının kokusudur. Doğurduğu yavrusunun kanatları güçlenene kadar yanında olmak zorundadır, çünkü bir anne sadece çocukları yanındaysa annedir. Gülperi, eşi Eyüp ve çocukları Bedriye, Hasan ve Can'la küçük mutlu dünyasını ayakta tutmaya çalışırken, Eyüp'ün kaybıyla önce yuvasını kaybeder. Daha sonra kendisini kayınbiraderi Ejder'den korumak isterken hapse girer. Çıktığında içinde büyüttüğü umut bir anda yerle bir edilir, anlar ki kayınpederi Yakup çocuklarını ona vermeyecektir. Ancak hayatındaki en büyük acıyı, onları geri kazanmak mücadele ederken fark ettiği bir başka gerçek yaşatacaktır: Yakup çocuklarını sadece elinden almamış, kalplerine Gülperi'ye dair nefret tohumları da ekmiştir. Kadir Gülperi'nin bu mücadelesinde ona en büyük desteği veren kişidir, yalnız ve çaresiz Gülperi'nin hayatında sakin ve güven veren duruşuyla küçük de olsa bir umut kapısı aralar. Yıllar önce tertemiz ve yarım kalmış bir gençlik aşkıyla birbirlerine teğet geçen hayatları, bu zorlu mücadeleyle yeniden birleşmiştir. Gülperi'nin çocuklarının kalbini kazanmak için, onların yeniden annesi olabilmek için var gücüyle sürdürdüğü mücadele hem Kadir'i hem de Gülperi'yi derinden sarsacak, ikisinin de hayat çizgileri hiç beklemedikleri bir yöne çevrilecektir.

GÜLPERİ OYUNCULARI

GÜLPERİ ÇETİN (NURGÜL YEŞİLÇAY)

KADİR AYDIN (TİMUÇİN ESEN)

YAKUP TAŞKIN (TARIK PABUÇÇUOĞLU)

ŞEYMA ÖREN AYDIN (ECE SÜKAN)

HASAN TAŞKIN (BURAK DAKAK)

BEDRİYE TAŞKIN (ALEYNA ÖZGEÇEN)

CAN TAŞKIN (EMİN ÖZYAKIŞIR)

EJDER TAŞKIN (ONUR BİLGE)

KADER TAŞKIN (GÜLÇİN KÜLTÜR ŞAHİN)

FATMA TAŞKIN (ŞEFİKA ÜMİT TOLUN)

ARTEMİS AYDIN (EZGİ GÖR)SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.