Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz'den uygunsuz fotoğraf açıklaması

Modacı Gülşah Saraçoğlu bir dargın bir barışık aşk yaşadığı sevgilisi Gökhan Göz ile dördüncü kez ayrıldıklarını geçtiğimiz temmuz ayında duyurmuştu. Skandal olaylarla anılan Gökhan Göz ile tekrar barışan Gülşah Saraçoğlu, sevgilisi Gökhan Göz’ün bir kadına şiddet uyguladığı yönünde çıkan haberlere açıklama yaptı.

27 Eylül 2021, Pazartesi 13:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gülşah Saraçoğlu, geçtiğimiz aylarda sevgilisi Gökhan Göz ile ayrıldıklarını duyurmuştu. Gülşah Saraçoğlu’nun bu açıklamasının ardından Gökhan Göz’ün ismi Berdan Mardini’nin boşanma aşamasında olan eşi Fatoş Yelliler ile anılmış, çıkan bu yasak aşk haberini ise Fatoş Yelliler, doğrulamıştı. 

Yaşanan bu skandal olayın ardından ise Berdan Mardini, boşanma aşamasında olduğu eşi Fatoş Yelliler hakkında skandal açıklamalar yapmıştı. Yasak aşk olayının ardından Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz, beşinci kez barıştı.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU DARP İDDİASINA YANIT VERDİ

Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz çifti, geçtiğimiz günlerde bir eğlence mekanının çıkışında tatsız bir olay yaşamıştı. Gökhan Göz’ün bir kadın darp ettiği ve telefonuna el koyduğu iddia edilmişti.

Yaşanılan olayın ardından Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz çifti, UçanKuş’a konuştu. Gülşah Saraçoğlu, “Biz dün konsere gittik. 

Çıkışta bizim bir takipçimiz cep telefonuyla bir görüntü aldı ve Gökhan’da haklı olarak yükseldi. Bizi çekmelerine gerek yok biz sürekli canlı yayın açıyoruz zaten” dedi.

GÖKHAN GÖZ, “UYGUNSUZ GÖRÜNTÜMÜZÜ ALDI”

Gökhan Göz de “Hanımefendiye ben dedim ki ‘İzinsiz görüntü aldınız siler misiniz?’ ve bana ‘Almadım’ dedi. Sonra telefonuna bakıldığı zaman özel ve uygunsuz fotoğraflarımızı, videolarımızı aldığını gördüm. Gecenin 2’sinde uygunsuzluk herkeste olur.

İnsanın uykusu geliyor ve alkol alıyor. Kimse istemez yani o görüntülerinin çekilmesini” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hızlarına yetişilmiyor! Müjde Uzman ile Oğuzhan Uğur yine ayrıldı!