Gündem 35 kişi hayatını kaybettiği İsias Otel'in 4 sorumlusu gözaltında

35 kişi hayatını kaybettiği İsias Otel'in 4 sorumlusu gözaltında

Paylaş
35 kişi hayatını kaybettiği İsias Otel'in 4 sorumlusu gözaltında

Adıyaman'daki İsias Otel'in deprem nedeniyle yıkılmasına yönelik soruşturma kapsamında otel sorumlusu 4 kişi gözaltına alındı. KKTC kız ve erkek voleybol takımlarından oluşan 39 kişilik kafilenin de kaldığı otel, depremde çökmüş ve toplamda 35 kişinin cansız bedenine ulaşılmıştı.

Adıyaman'daki İsias Otel'in depremde yıkılmasına ilişkin soruşturma kapsamında otel sorumlusu 4 kişi gözaltına alındı.

Haberin Devamı
İsias Otel'in 4 sorumlusu gözaltına alındı Adıyaman'daki İsias Otel'in deprem nedeniyle yıkılmasına yönelik soruşturma kapsamında otel sorumlusu 4 kişi gözaltına alındı. KKTC kız ve erkek voleybol takımlarından oluşan 39 kişilik kafilenin de kaldığı otel ,depremde çökmüş ve toplamda 35 kişinin cansız bedenine ulaşılmıştı.

Adıyaman Başsavcılığı'ndan yapılan açıklama şöyle:

Bahsi geçen otel sorumluları ile ilgili derhal soruşturma başlatılmış olup gerekli tüm inceleme ve araştırmalar titizlikle yapılmaktadır. Soruşturma kapsamında şu aşamada otel sorumluları olan Ahmet Bozkurt, Efe Bozkurt, Amine Bozkurt ve Şule Özbek yakalanmış olup, gerekli işlemleri için Adıyaman ilimize intikalleri sağlanmaktadır. Sorumlulukları bulunan olası diğer şüpheli/şüpheliler için çalışmalarımız titizlikle devam etmekte ve tüm tedbirler alınmaktadır.