Gündem Avrupa'nın devleri Arda Güler için geliyor

Avrupa'nın devleri Arda Güler için geliyor

Paylaş
Avrupa'nın devleri Arda Güler için geliyor

Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'nde Sevilla ile oynayacağı mücadelede dev kulüplerin gözü Arda Güler'de olacak. Avrupa'nın önde gelen ekiplerin gözlemcileri 18 yaşındaki oyuncuyu tribünden takip edecek.

Avrupa dev kulüpleri, Fenerbahçe forması giyen Arda Güler ile ilgilenmeye devam ediyor.

Haberin Devamı

Geçen sezondan itibaren  A takım maçlarına çıkan 18 yaşındaki oyuncu, yurt dışındaki kulüplerin ilgilisini çekmeye devam ediyor.

Sabah'ın haberine göre, Avrupa Ligi son 16 turu rövanşında Sevilla ile oynanacak mücadelede Avrupa'nın dev kulüplerinin gözlemcileri Arda Güler'i takip edecek.

Karşılaşmaya yedek başlaması beklenen Arda'yı Manchester City, PSG, Barcelona ve Arsenal gibi kulüplerin scoutları tribünden takip edecek.

YENİ SÖZLEŞME HEDEFİ

Fenerbahçe ise Arda Güler’in sözleşmesini yenilemeyi planlıyor. 18 yaşına giren genç yıldızın mevcut kontratı 2025 Haziran’da sona erecek.

Arda’nın sözleşme süresini uzatmayı hedefleyen yönetim, maaşını da revize ederek, mevcut anlaşmadaki şartlı serbest kalma bedellerini kaldırmak istiyor.
3 isim daha izlenecek 

Haberin Devamı

Fenerbahçe'de 3 isim daha Avrupa kulüpleri tarafından yakından takip edilecek.

İtalyan kulüpleri Sampdoria, Bologna ve Monza yetkilileri Miha Zajc için tribünde yer alacak. Ferdi Kadıoğlu içinse Napoli yetkililerinin Kadıköy'de yer alması beklenirken Roma gözlemcileri Miguel Crespo'yu mercek altına alacak.