Bu işte bir canilik var
![Bu işte bir canilik var](https://image.posta.com.tr/i/posta/75/0x410/664e457b542516ca3ded03a2.jpg)
Kastamonu’da Kasım 2023'te ailesinden gizli tuvalette doğurduktan sonra bebeğini çöp poşetine sarıp çöp konteynerinin yanına bırakan 18 yaşındaki kadının yargılanmasına başlandı.
23 Mayıs 2024 , Perşembe 07:00
Gazete Haberi
Cansu Ç. duruşmada "Ercan ile nişanlıydım, çocuk Kenan’dandı. Ölü doğdu sandım. 10 dakika başında bekledim. Hareket etmedi. Çöp poşetine koydum. 'Evde çöpler var' diyerek babama verdim. O da gidip çöpe attı" dedi. Olay sonrası Ankara'da tedavi gören bebeğin sağlık durumu ise iyi.f