Gündem Derneğe girerken 'Bu kadın değil' sözünü duyunca dehşet saçtı!

Derneğe girerken 'Bu kadın değil' sözünü duyunca dehşet saçtı!

Paylaş
Derneğe girerken 'Bu kadın değil' sözünü duyunca dehşet saçtı!

Adana'da bir dernekte tartıştığı Sevda S. ile Hatice K.’yi bıçakla yaralayan Betül Altınyüzük, tutuklandı. Altınyüzük’ün ifadesi ortaya çıktı: Bana baş kaldıranın, başını keserim. Peşlerini bırakmayacağım!

Olay, 17 Nisan saat 11.30 sıralarında Seyhan ilçesi Karasoku Mahallesi, Abidinpaşa Caddesi’ndeki derneğin 3’üncü katında meydana geldi. Binaya giren şüpheli Betül Altınyüzük, içeri alınmayınca dernekteki Sevda S. ve Hatice K. ile tartıştı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olayda Altınyüzük, Sevda S.’yi kasığından, Hatice K.’yi ise kalçasından bıçakladı.

Haberin Devamı

Altınyüzük, Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı devriye ekiplerince yakalandı. Yaralılar ise sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

6 SUÇ KAYDI ÇIKTI

Daha önce de aynı binaya gelip, dernekteki kişilerle tartışma yaşadığı öne sürülen Betül Altınyüzük’ün, ‘mala zarar verme’ ve ‘kasten yaralama’ suçlarından 6 kaydının olduğu ortaya çıktı.

İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Altınyüzük, polis merkezindeki ifadesinde, “Derneğe girmek istedim. Beni kapıda görünce, ‘Bu kadın değil, açmayın’ dediler. Bu söze çok sinirlendim ve kendimi kaybettim. Tepki gösterince dışarı çıktılar, kendimi korumak için bıçağı rastgele savurdum. Birini yaralayıp, yaralamadığımı hatırlamıyorum” dedi.

Haberin Devamı

‘PEŞLERİNİ BIRAKMAYACAĞIM’

Sorgusu tamamlanan Betül Altınyüzük, sağlık kontrolü için adli tıp birimine getirildiği sırada, gazetecilere, “Bana baş kaldıranın, başını keserim. Peşlerini bırakmayacağım” dedi. Adliyeye sevk edilen Altınyüzük, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Yaralılar Sevda S. ile Hatice K. ise tedavilerinin ardından taburcu edildi.

Adana'da derneğe gelen bir kadın tartıştığı iki kadını bıçakladı