Eski patronu kabusu oldu
![Eski patronu kabusu oldu](https://image.posta.com.tr/i/posta/75/0x410/662012142d36eec2cc6c960a.jpg)
İstanbul Beyoğlu’nda çalıştığı mekandan ayrılarak başka mekanda işe başlayan DJ Muharrem Ülker, geçtiğimiz hafta Esenyurtta’ki evine girerken eski patronunun tuttuğu tetikçinin silahlı saldırısına uğradı.
18 Nisan 2024 , Perşembe 07:00
Gazete Haberi
Saldırıdan yara almadan kurtulan DJ Ülker, eski patronları hakkında suç duyurusunda bulundu. Bu kez DJ Ülker’in yeni çalışmaya başladığı mekan kurşunlandı. Eski patron Veysi T.’nin daha önce, “Sen düşündüğüm yere gitmeyi düşünüyorsan eğer, biz de gerekeni yaparız” diye mesaj attığı ortaya çıktı.
BUNLARI DA OKUYUN
Bakan müjdeyi duyurdu: Tarımsal destek ödemeleri bugün çiftçilerin hesaplarına yatırılacak
Altın fiyatları için kritik tahmin uzman isimnden geldi: Sadece 5 gün kaldı
Bakan Şimşek: Büyüme potansiyelimizi artıracağız
Bakan Kacır: Yeni projelerin hayata geçmesini amaçlıyoruz
İstanbul Boğazı'nda 39 bin gemi, 416 milyon ton yük taşındı! Bakan Uraloğlu duyurdu