Gündem Güne Başlarken | 22 Mayıs 2022

Güne Başlarken | 22 Mayıs 2022

Güne Başlarken | 22 Mayıs 2022

Günaydın! Mottomuz belli: Gün başlarken herkes için 24 saattir!


Sen uyurken neler oldu?

 -Dünya genelinde yayılmaya devam eden ve şu ana kadar 12 ülkede görülen maymun çiçeği virüsü İsviçre'ye sıçradı.

-Antalya’da akıl almaz bir olay gerçekleşti. Sinem Konukcu’nun kedisi Prens, veteriner tarafından kaçırıldı. Davalılar suçu kabul ettiler ancak Prens 70 gündür ortada yok. Bu ilginç davada mahkemenin kararı bekleniyor.

-THY Euroleague final-four finalinde Anadolu Efes, Real Madrid’i 58-57’lik skorla mağlup ederek şampiyon oldu.

-THY Euroleague final-four finalinde Anadolu Efes, Real Madrid’i 58-57’lik skorla mağlup ederek şampiyon oldu.

-Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Karagümrük maçında ayağına darbe alan 27 yaşındaki sağ bek Nazım Sangare'nin çapraz bağ sakatlığı nedeniyle 6 ay sahalardan uzak kalacağını açıkladı.

Güne Dair Notlar

  • 22 Mayıs günü saat 7.35'te dolar 15,90 TL, euro ise 16,79  TL.
Hava durumu ise şöyle: 

Detaylı hava durumu için şöyle alalım: Meteoroloji

Akşam TV'de ne var?

Kanal D: 20.00 Yerli Dizi: Yargı, STAR TV: 20.00 Çok Güzel Hareketler 2, ATV: 20.00 Yerli Dizi: Adı Sevgi

SHOW TV: 20.00 Sinema: Sahte Kabadayı, TRT 1: 20.00 Yerli Dizi: Teşkilat

Günlük burç yorumları

KOÇ: Dostlarınızla bir araya gelmekten keyif alacağınız bir gün. Duygusal ilişkilerinizi büyütmek istiyorsunuz. Olayların hem içinde olan hem de dışında kalabilen birisiniz. Bakış açınız ses getirecek.

BOĞA: Düşüncelerinizi gerçekleştirme konusunda aceleci davranmaktan korkmuyorsunuz. Bugün hiçbir engel sizi yıldırmayacak ve duygularınızın yönlendireceği bir gün olacak. Zevklere düşkünlükte artış olabilir.

İKİZLER: Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızdaki duygusal bağlar güçlenebilir. Güçlü kişiliğinizle çevrenin dikkatleri üzerinizde olacak. Yaşadığınız bir ilişki varsa hemen sonuca gitmeyin. Hızlı karar almayın.

YENGEÇ: Dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecek. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Fiziksel zevkleriniz ön plana çıkacak.

ASLAN: Bazı konuların sizi olumsuz etkilemesine izin vermediğiniz müddetçe her şeyi halledeceksiniz. Kısa sürede olayların lehinize dönüşeceği kesin. Yazılı anlaşmaların gündeme geleceği bir dönemdesiniz.

BAŞAK: Bugün, maddi güven arayışı içinde olabilirsiniz. Değişimlerden fazla etkilenmeyip kararlı davranmalısınız. Bazı gecikmeler sizi üzebilir. Ortam yaratma konusunda çaba göstermeniz gerekebilir.

TERAZİ: Partnerinizden çok şey talep ettiğiniz bugün, alıngan ve kırılgan tavırlarınızla ilginç bir tablo çiziyorsunuz. Çevrenizdeki her şeyin dengeli olmasına dikkat ederseniz başarıya daha çabuk yaklaşırsınız.

AKREP: Arkadaşlarınızla işbirliği içinde olmak sizi mutlu edecek. Sevdiklerinizle aranızda sıcak ilişkilerin gelişebileceği bir günde olmanız size çok keyif verecek. Ani masraflar karşısında dikkatli olmanız gerekiyor.

YAY: Özgürlük isteğiniz belirgin ama alışkanlıklardan vazgeçemiyorsunuz. Güç birliği içinde olduğunuz arkadaşlarınızla organize işler yapacaksınız. Grup çalışmalarından siz kazançlı çıkacaksınız.

OĞLAK: Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Çevreyle ilişkilerin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız.

KOVA: Maddi sorunlarınızı gözden geçirdikten sonra asıl planlarınızı ortaya çıkaracaksınız. Katılacağınız toplantılarda mantıklı düşüncelerin hakim olduğu paylaşımlar yapacaksınız.

BALIK: Yaşantınızda farklı değerlerin önemi büyük. Ama küçük şeylere takılmanız yüzünden zaman kaybediyorsunuz. Bildiğiniz konularda taviz vermek istemediğiniz için sizin hatanız yüzünden sorunlar büyüyebilir.

SIRADAKİ HABER