Gündem İnşaat şirketi sahibi Zehra'nın katili, 1 ay sonra yakalandı!

İnşaat şirketi sahibi Zehra'nın katili, 1 ay sonra yakalandı!

Paylaş
İnşaat şirketi sahibi Zehra'nın katili, 1 ay sonra yakalandı!

Antalya’da inşaat şirketi sahibi Zehra Çatal'ı (40) tabancayla öldüren Yılmaz Fahrioğlu (45), cinayetten 1 ay sonra Diyarbakır'da yakalandı. 31 ekip ve 280 personelin katılımıyla yapılan operasyonda, 1 adet Kalaşnikof tüfek, 1 adet tabanca, 1 adet av tüfeği ele geçirildi.

20 Mart'ta saat 14.30 sıralarında, Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Ermenek Mahallesi Rauf Denktaş Bulvarı'nda Zehra Çatal'a ait inşaat şirketinde meydana gelen olayda, iş yerine gelen Yılmaz Fahrioğlu, iddiaya göre, alacak meselesinden tartıştığı Zehra Çatal'a tabanca ile 6 kez ateş açıp, yaya olarak kaçtı.

Haberin Devamı

İhbarla gelen sağlık ekipleri, baş ve boyun bölgesinden vurulan Çatal'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Çatal'ın cenazesi, otopsi işleminin ardından defnedildi.

DİYARBAKIR'DA YAKALANDI

Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Diyarbakır'da olduğu değerlendirilen şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği tarafından oluşturulan özel ekip ve Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğünden toplam 31 ekip ve 280 personelin katılımıyla toplam 16 adrese yapılan eş zamanlı operasyonda, cinayet şüphelisi Yılmaz Fahrioğlu yakalanarak gözaltına alındı.

Şüpheliyle birlikte ele geçirilen 1 adet Kalaşnikof tüfek, 1 adet tabanca, 1 adet av tüfeği ve 75 adet fişeğe el konuldu. Fahrioğlu, işlemlerinin ardından Antalya'ya getirilecek.

Haberin Devamı