Gündem İstanbul'da dehşet anları kamerada! Tedaviyi beğenmeyip diş doktorunu darp etti

İstanbul'da dehşet anları kamerada! Tedaviyi beğenmeyip diş doktorunu darp etti

Paylaş
İstanbul'da dehşet anları kamerada! Tedaviyi beğenmeyip diş doktorunu darp etti

İstanbul Güngören’de uygulanan tedaviyi beğenmeyen bir Okan Kocaöz, diş hekimi Pelin Can'ı yaralayıp olay yerinden kaçtı.

Güngören ilçesine bağlı Gençosman Mahallesi Ayazma Caddesi'ndeki bir diş kliniğinde meydana gelen olayda Okan Kocaöz, diş ağrısı şikayetiyle 11 Kasım Cumartesi günü saat 15.00 sıralarında diş Hekimi Pelin Can'ın kliniğine geldi.

Haberin Devamı

Diş hekimi Pelin Can, Okan Kocaöz'ün dişine iğne yaparak müdahalede bulundu. İddiaya göre, iğnenin ardından Kocaöz dudağının uyuştuğunu söyledi. 'Dudağıma ne yaptınız' diye bağıran Kocaöz, klinikte bulunan sandalyeyle eşyalara zarar vermeye başladı.

OLAY ANI KAMERADA

Diş hekimi Pelin Can bu sırada şüpheliye engel olmak istedi ancak başarılı olamadı; ardından da durumu polis ekiplerine bildirdi.

Saldırgan, sandalyeyle diş hekimini ayağından yaraladıktan sonra klinikten ayrıldı. Saldırganın klinikte sandalyeyle eşyalara zarar vermesi, diş hekimi Pelin Can'ı ayağından yaralaması ve klinikten ayrılma anları iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik kameralarını inceleyerek saldırganın eşgalini belirledi. Saldırganın emniyette tehdit, kasten yaralama, açıktan hırsızlık olmak üzere 20 suç kaydının olduğu da tespit edildi. Polis ekipleri saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

Haberin Devamı

SIRADAKİ HABER