Gündem Önce yumurtalı unlu eğlence yaptılar sonra yolu trafiğe kapattılar

Önce yumurtalı unlu eğlence yaptılar sonra yolu trafiğe kapattılar

Önce yumurtalı unlu eğlence yaptılar sonra yolu trafiğe kapattılar

İstanbul Esenyurt'ta gerçekleşen asker eğlencesinde ilginç görüntüler ortaya çıktı. Asker adayına önce unlu-yumurtalı uğurlama yapan arkadaşları daha sonra meşaleler ile yolu kapatarak magandalık yaptı.

Dün akşam saatlerinde Esenyurt ilçesinde bulunan Yenikent Mahallesi'nde bir gencin askerlik eğlencesi için toplanan kalabalık ortalığı birbirine kattı.

Asker adayını, un ve yumurtaya bulayan gençler daha sonra halay çekerek eğlenmeye başladı. Bu sırada Afrikalı bir komşularını halay başı yapan grup ile davulcu arasında renkli görüntüler oluştu.

Asker uğurlamasında ilginç anlar! Yumurtalı unlu eğlence yaptılar İstanbul Esenyurt'ta gerçekleşen asker eğlencesinde ilginç görüntüler ortaya çıktı. Asker adayına önce unlu-yumurtalı uğurlama yapan arkadaşları daha sonra meşaleler ile yolu kapatarak magandalık yaptı.

Mahalle arasındaki kutlamanın bitmesiyle otomobillerine atlayan gençler, camlardan sarkarak meşaleli konvoy oluşturdu. Trafiği tehlikeye atan ekip, daha sonra yolu da kapatarak asker adayını omuzlara aldı.

Yaşanılan olayları ise cep telefonu kamerasına kaydeden grup daha sonra olaysız bir biçimde dağıldı.

SIRADAKİ HABER