Gündem Otobüste iğrenç olay! Yolcular dövüp, polise teslim etti

Otobüste iğrenç olay! Yolcular dövüp, polise teslim etti

Paylaş
Otobüste iğrenç olay! Yolcular dövüp, polise teslim etti

Adana'da, belediye otobüsünde önündeki koltukta oturan genç kadını taciz ettiği öne sürülen Hüseyin S. diğer yolcular tarafından dövülüp, polise teslim edildi.

Üniversite öğrencisi Burcu A.(24), muhasebeci olarak çalıştığı iş yerine gitmek için dün saat 08.30 sıralarında Sarıçam ilçesi Çarkıpare Mahallesi'ndeki evinin yakınındaki duraktan otobüse bindi.

Haberin Devamı

Bir süre sonra otobüse, kadınla daha önce aynı mahallede oturan Suriye uyruklu Hüseyin S.(24) de bindi. Şüpheli, Burcu A.'nın arkasındaki koltuk boşalınca oraya oturdu.

GENÇ KIZ ÖFKEYLE ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Hüseyin S. Burcu A.'yı vücuduna dokunarak taciz etti. Sinirlenen Burcu A., Hüseyin S.'ye tepki gösterip üzerine yürüdü. O anlar araç içi kamerasına yansıdı. Otobüstekiler de şüpheliyi yakalayıp darbetti. Şoför, otobüsü park edip, polise ihbarda bulundu.

Olay yerine gelen Seyhan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Hüseyin S.'yi gözaltına alıp, polis merkezine götürdü.

"BENİ SÜREKLİ TAKİP EDİYORDU"

Burcu A., ifadesinde, "Daha önce de iş yeri ve evimin çevresinde görüyordum. Beni sürekli takip ediyordu. Bugün de vücuduma dokunarak beni taciz etti" dedi.

Haberin Devamı

Sevedi ise "Her zamanki güzergahımda otobüse bindim ve yolculuk yapıyordum. Kimseyi taciz etmedim" diye kendisini savundu.

Polise merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Hüseyin Sevedi, çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Otobüste genç kızı taciz eden şüpheliyi yolcular döverek polise verdi