Gündem Yağ fabrikasında feci olay! 1 işçi hayatını kaybetti

Yağ fabrikasında feci olay! 1 işçi hayatını kaybetti

Yağ fabrikasında feci olay! 1 işçi hayatını kaybetti

İzmir'in Aliağa ilçesinde bulunan bir yağ fabrikasında, tonlarca ağırlığındaki metal parça bir konteynerin içerisine düştü. Paramparça olan konteynerin içerisindeki işçi hayatını kaybetti.

Aliağa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Tuzcuoğlu Yağ Fabrikası'nda meydana gelen olayda, fabrikada çalışan 50 yaşındaki Celal Güler, konteyner içerisinde bulunduğu sırada, ilk belirlemelere göre gaz sıkışması nedeniyle silonun metal kapağı yerinden çıktı ve tonlarca ağırlığındaki metal parça, silonun yanındaki konteynerin üzerine düştü.

Çıkan büyük gürültü, çevredeki fabrikalarda bile hissedildi. Durumun bildirilmesi üzerine fabrikaya, jandarma, sağlık, AKS ve AFAD ekipleri sevk edildi.

İzmir'de yağ fabrikasında korkunç ölüm İzmir'in Aliağa ilçesinde bulunan bir yağ fabrikasında, tonlarca ağırlığındaki metal parça bir konteynerin içerisine düştü. Paramparça olan konteynerin içerisindeki işçi hayatını kaybetti.

FECİ ŞEKİLDE HAYATINI KAYBETTİ

Ekipler tarafından yapılan çalışmalar sonucu, parçalanan konteyner içerisinde bulunan Celal Güler'in cansız bedeni konteyner içerisinden çıkartıldı. Hayatını kaybeden işçinin cansız bedeninin, savcı tarafından yapılan incelemenin ardından Aliağa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

SIRADAKİ HABER