Gündem Yasak aşkını katletti! Öldürdüğü iki çocuğun babası olduğu ortaya çıktı

Yasak aşkını katletti! Öldürdüğü iki çocuğun babası olduğu ortaya çıktı

Paylaş
Yasak aşkını katletti! Öldürdüğü iki çocuğun babası olduğu ortaya çıktı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde, 7 aylık hamile Selma Abacı ile 2 küçük çocuğun su kanaletinde cesedi bulunurken, kan donduran olaya ilişkin detaylar da ortaya çıktı.

Hatay'ın İskenderun ilçesinde 5 gündür kayıp olarak aranan 7 aylık hamile anne ve 2 çocuğu, jandarma ekiplerinin dedektif gibi iz sürmesiyle yaylada ölü olarak bulunurken, şoke eden detaylar da ortaya çıktı.

Haberin Devamı

İskenderun ilçesinde yaşayan ve 7 aylık hamile olan 33 yaşındaki Selma Abacı ve çocukları; 2 yaşındaki Sait Kerim Abacı ve 1 yaşındaki Hamza Azat Abacı’dan haber alınamaması üzerine JASAT ekipleri Turgay K.'yı fiziki olarak takibe aldı.

DEDEKTİF GİBİ İZ SÜRÜLDÜ

Dedektif gibi iz süren ekipler, takip sonrası şüpheli şahsı gözaltına aldı. JASAT ekiplerinin başarılı sorgu çalışması sonucu Turgay K., hamile anne ve 2 çocuğu öldürdüğünü itiraf etti.

ÇUKURA GÖMÜLMÜŞ CESETLER

Jandarma ekipleri, şahsın cesetleri bıraktığını söylediği bölgeye giderek yaptığı aramada hamile anne ve 2 çocuğun cansız bedenleri Bitişik Mahallesi Demen Yaylasında çukura gömülmüş halde bulundu. Av tüfeğiyle vurulduğu tespit edilen cesetler, olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışma sonrası morga kaldırıldı.

Haberin Devamı

YASAK AŞKTAN DÜNYAYA GELEN ÇOCUKLARINI ÖLDÜRDÜ

Öte yandan katil zanlısı Turgay K.'nın, Selma Abacı ile yasak ilişki yaşadığı ve öldürdüğü 2 çocuğun babası olduğu ortaya çıktı.

SORGU SÜRÜYOR

Kan donduran detayların odağındaki katil zanlısının jandarmadaki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi.