Gündüz çiğ köfte, gece alem!

Gündüz çiğ köfte, gece alem!

Nevşehir'de gündüz çiğ köfte ve döner satan bir işyerinin gece saatlerinde içkili, eğlenceli gazino olarak kullanıldığı ortaya çıktı

02 Kasım 2014, Pazar 18:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü ’155 ihbar’ hattına merkez Yeni Mahalle Nar Caddesi’nde bulunan akşam saatlerine kadar çiğköfte ve tavuk döner satılan bir işyerinin alt katlarına hava karardıktan sonra çok sayıda insanın geldiği, yüksek sesle müzik çaldıkları, gürültü yaptıkları ve içki içtikleri yönünde şikayetler gitti.

Asayiş Şubesi ekipleri M.K.’nin işletmesini yaptığı işyerini bir süre takibe aldı. Takip sonucu şikayetlerin doğruluğunu saptayan ekipler, dün gece geç saatlerde işyerine geldi.
 
Kapalı olan giriş kapısının açılması için yaptıkları çağrıya yanıt alamayan ekipler, kırarak içeri girdi. Giriş katın altında bulunan iki katta Türk, Afgan, İran ve Iraklı oldukları saptanan 28 kişilik erkek ve kadınlardan oluşan grubun yüksek sesli müzik eşliğinde içki, nargile ve sigara içerek dans edip uygunsuz hareketlerde bulunduklarını tespit etti.

Ruhsatı bulunmadığı belirtilen işyerinde bulunan 28 kişi kimlik tespit işlemleri sonrasında kapalı mekanda sigara içiminden dolayı idari işlem yapılarak serbest bırakıldı. İşyeri sahibi M.K.’ye ruhsatsız mekanda çalışma, sigara ve içki içirme nedeniyle yasal işlem yapılacak.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstanbul Boğazı’nda yangın paniği