Günlerdir cevabı aranan soru: Jon Snow öldü mü ölmedi mi?

Günlerdir cevabı aranan soru: Jon Snow öldü mü ölmedi mi?

Dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones dizisinin sezon finali, Jon Snow karakterinin ölümüyle geniş yankı bulmuştu. Hayranlarının kanısına göre, aslında Jon Snow ölmemiş olabilir!

06 Temmuz 2015, Pazartesi 18:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Game of Thrones hayranlarının günlerdir tartıştığı, "Jon Snow'un ölümü" konusu, küçük bir ipucuyla birdenbire yön değiştirdi.

Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington'ın yakın zamanda çekilen Wimblodon Tenis Turnuvası'ndaki görüntüsü bazı konuları açıklığa kavuşturdu.

Harington'un hala uzun saçlı ve sakallı olması, hayranları tarafından diziye devam edeceği yönünde yorumlanıyor. Bir aydan fazla bir zaman önce biten diziye rağmen hala tıraş olmayan Harington, öyle görünüyor ki yeni sezonda da dizide yer almaya devam edecek.

"Tıraş olmaması bir kanıt mı?" diye soruyor olabilirsiniz. Belki de haklısınız... Ancak Harington'ın Rolling Stones dergisine verdiği röportajda söyledikleri, fikrinizi değiştirecek.

"Menajerime dedim ki, diziden sonra artık kılıç ve at görmek istemiyorum. Bu tür şeylere takılıp kalmayacağım. Şu lanet olası saçlarımı da keseceğim."

Harington yeni sezonda olacak mı? Dizide Daenerys Targaryen karakterini canlandıran Emilia Clarke bile yüzde 50 ihtimalle Jon Snow'un yine Game of Thrones'ta olabileceğini söylemişti.HÜRRİYET

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kafaları karıştıralım: Tüm zamanların en iyi 10 zamanda yolculuk filmleri