Günlük burç yorumları: 10 Nisan Cumartesi Boğa, Terazi, Yay ve diğer burç yorumları

10 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 9 Nisan Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

10 Nisan 2021, Cumartesi 07:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Başkalarının fikriyle hareket etmek istemediğiniz için kendinize zaman tanımalısınız. Çalışma hayatınızda sizden yüksek performans bekleniyor. Çevrenizi eleştiriyor, sadece kendi duygularınıza önem veriyorsunuz.


BOĞA: Çevrenin size ters gelen istekleri yüzünden sürekli zıt fikirler üretmeye çalışacaksınız. Olayların doğası gereği, alacağınız tepkiler olacaktır. Bu noktada hoşgörülü olun. Bazılarına farklı davrandığınızı fark etmelisiniz.


İKİZLER: Değişimi seviyorsunuz. Yaşamda kaybettiğiniz her şeyi bu özelliğinize borçlusunuz. Bugün, yaşamla ilgili kriterlerinizi gözden geçirmelisiniz. Bazen çevrenize çok tepkilisiniz. Haklı olduğunuz o kadar çok konu var ki.

YENGEÇ: Partnerinizle birlikte uyum içinde yeni başlangıçlar yapabilir, yaşamın tadını çıkarabilirsiniz. Bugün sevdiklerinize karşı duygusal davranıyorsunuz. Nostaljik konuşmalara ihtiyacınız var.


ASLAN: Duygu alışverişi içinde bulunduğunuz zaman kendinizi daha mutlu ve huzurlu hissediyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacaksınız. Bugün iletişim konusunda çok başarılısınız.


BAŞAK: Yaşamda hiçbir şeyi yarım bırakmayı sevmiyorsunuz. Kızdığınız zaman ise, öfkenize kimse dur diyemiyor. Parayla aranız iyi olsa da fazla düşündüğünüz bir konu değil. Zamanlamada hatalarınız var, biliyorsunuz.


TERAZİ: Aşk sizin için iyi bir dostluktur. Sevdiğiniz kişi ile önce paylaşmayı istersiniz. Sıcakkanlı yapınız yüzünden de çevrenizde insanlar hiç eksik olmaz. Bugün randevularınızı ertelemeyin.


AKREP: İşlerinizi başkalarına emanet ettiğiniz zaman problemler çıkıyor. Çevrenize fazla güvenmemelisiniz. Evinizle ilgili tadilat söz konusu. Bazı köklü değişimlere ihtiyacınız var. Bu dönem sinir sisteminizi güçlendirmelisiniz.


YAY: Duygusal ilişkilerinizde özgürlüğünüzden vazgeçmediğiniz için yarım kalmış aşklar yaşıyorsunuz. İçinizde biriktirdiğiniz duygular kalp çarpıntılarına sebep oluyor. Bugün sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.


OĞLAK: Düşüncelerinizde ısrar etmenizin hiçbir anlamı yok. Çevrenizde bazı şeyleri farklı algılayacaksınız. Bugün duygusal konularda epey inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Karşı tarafa zorluk çıkarmayı yeğliyorsunuz.

KOVA: Düşünceleriniz paylaşırken herkesin sizi anlamasını beklemiyorsunuz. Olaylara mantıklı şekilde eğilmeniz sizi farklı yapabilir. Çevrenizdeki kişileri çabuk algılıyorsunuz. Bugünlerde enerjiniz yüksek.

BALIK: Bugün başladığınız birtakım işleri tamamlamak için bazı detaylara ihtiyacınız olacak. Birlikte çalıştığınız kişilerin kapasitesinin önemli olduğunu daha erken fark etmelisiniz. Günlük temponuzu biraz hızlandırmalısınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları: 9 Nisan Cuma Başak, Akrep, Balık ve diğer burç yorumları