Günlük burç yorumları: 20 Nisan Salı Aslan, Terazi, Balık ve diğer burç yorumları

20 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 20Nisan Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

20 Nisan 2021, Salı 07:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görecek, bazı konularda derin düşündüğünüzde daha olumlu baktığınızı göreceksiniz. Kazancınızla ilgili hoşnutsuzsunuz ama bu çevre koşullarından kaynaklanıyor.


BOĞA: Bugün partnerinizle karşıt düşünceler içindesiniz. Bu da aranızda duygusal sorunların ortaya çıkmasına neden olacak. Özellikle yeni konular bulmak yerine, uzun süredir konuşmadığınız sorunlarınızı ele alabilirsiniz.


İKİZLER: Bugün duygularınız yoğun. Kendinizi sorgulayabilir ve birçok olayın nedenini araştırabilirsiniz. Gözünüzden kaçan ayrıntıları yeniden düşüneceksiniz. Duygularınızı ön planda tutmak istiyorsunuz.YENGEÇ: Duygusal konularda derin düşünüyorsunuz. Enerjinizi partnerinize yansıtacak ve onun sorunlarıya ilgileneceksiniz. Çevreyle ilişkilere enerjinizi harcamamanız gerektiğini biliyorsunuz.


ASLAN: Duygusal konularda her şeyi kafaya takmak sizi olumsuz etkiliyor. Karşınızdakilerin yanlış davranışları karşısında tavırlarınız değişebilir. Onların haksız davranışı sizi üzüyor. Kişiliğinizi ortaya koymalısınız.


BAŞAK: Çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesiyle bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Kendi düşüncelerinize fazla değer vermeniz yüzünden olayları fazla abartmaya başladınız.


TERAZİ: Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı istekleriniz gün yüzüne çıkacak. Maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugün temponuz çok hızlı olacak.


AKREP: Enerjinizi olumlu kullanın. Yaratıcı yönleriniz ön planda olacak. Duygusal konularla ilgili karışık düşünceler içindesiniz. Çalışma hayatınızda bulunduğunuz konum yetersiz kalabilir. Bu dönem dikkatli olun.


YAY: Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içindesiniz. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız gerekli enerjiyi toplamalı ve birlikte çalıştığınız kişilerden yardım istemekten çekinmemelisiniz.


OĞLAK: Entelektüel oluşumlar için uygun bir gün. Evinizde olabilecek değişimlere karşı huzursuzluk duymayın. İşlerinizin yoğunluğu sinirlerinizi bozabilir. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.
KOVA: İlişkilerinizde bazı pürüzler çıkabilir. Duygusal değişiminiz işinizi arka plana atmanıza neden oluyor. Maddi konularda istediğiniz performansı yakalamak için biraz beklemelisiniz. Çok çalışmak kafanızı karıştırıyor.


BALIK: Unuttuğunuz olayların yeniden önem kazanması lehinize olacak. Bugün, yollarla ilgili bazı gelişmeleri takip etmek isteyebilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü güçlendiriyorsunuz. Beklenen olaylar gündeme geliyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Kazanova'dan haftalık burç yorumları: 19 Nisan haftası