Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: 28 Nisan Yengeç, Başak, Terazi ve diğer burç yorumları

28 Nisan'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 28 Nisan Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

28 Nisan 2021, Çarşamba 07:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Yaptığınız işin karşılığını almak ve kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsanız egolarını ön plana çıkaracaksınız.


BOĞA: Yalnız kaldığınızda daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Bugün, Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize farklı ve yeni bir renk veriyor.


İKİZLER: Bugün, iletişim konusunda başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen konulara kafanızı takarak aktivitenizin hızını düşürmeyin. Özellikle ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.
YENGEÇ: Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz Araştırdığınız konuların size yarardan çok zararı olabilir. Zevke düşkünlük sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir.ASLAN: Düşüncelerinizde sürekli genişleme söz konusu. Bugün, birçok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. Sezgilerinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek birçok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız.


BAŞAK: Daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Yollarla ilgili planlarınız olacak. Düşüncelerinizde müthiş bir aksiyon var. İsteklerinizdeki artış sizi yorabilir. Dikkatli olmalısınız.


TERAZİ: Yaşantınızda özgür olmaya ihtiyacınız var. İş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz. İlginç fırsatlar sizi bekliyor, değerlendirin.


AKREP: Ay burcunuzda ilerlerken duygusal yönünüz atağa kalkıyor. Değişim içindesiniz. Gün içinde birtakım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bağımsızlık isteğinizde biraz çılgınlık gizli ve ilişkinize yansıtıyorsunuz.


YAY: Duygularınızı sorgulayarak adımlarınızı sağlam atmaktan yanasınız. Özellikle araştırmalarınızı derinleştirerek, şimdiye kadar düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilir ve özgürleşebilirsiniz.


OĞLAK: İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirmekte kararsızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara uyum sağlıyorsunuz. Yaratıcılığınız ön plana çıkıyor.KOVA: Sıra dışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip teklifler alabilirsiniz. Enerjinizi çevrenizdeki kişilerle besleyebilirsiniz.


BALIK: Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, sizin kombinasyon burcunuzda ilerlerken birçok aktivitenin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyacağınız bir iş sizi bekliyor. Başarı size gelecek.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor Batuhan Karacakaya'dan dikkat çeken açıklamalar! 'Sevgili tribi yiyorum! Vay efendim Ayşe ile nasıl anlaşırsın?'