Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Akrep, Oğlak diğer burç yorumları

5 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 5 Kasım Cuma günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

05 Kasım 2021, Cuma 07:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve gerekli tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Duygusal konularda inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Güç ağırlıklı bir sosyal ortam kurmak istiyorsunuz.


BOĞA: Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahatça ifade ettiğiniz için çevreniz kalabalık olacak. Arkadaşlarınızla organizasyonlar içinde olacağınız bugün girişimciliğiniz hızlı şekilde ön plana çıkıyor. Tepki alabilirsiniz.


İKİZLER: Enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Ailenizle aranızda bağ oluşturmak isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi hep vurgulamaktan yanasınız. Yaşamınızla ilgili hiç kimseye ödün vermek istemiyorsunuz.
YENGEÇ: Olabilecek aksilikler konusunda donanımlı hissediyorsunuz. Çevrenizde birçok farklı oluşuma karşı aldığınız tedbirler sonuç getirecek. Yaşama mantıkla baktığınız için çözüme ulaşmanız zor olmuyor.


ASLAN: Maddi konulara farklı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin finans konularında fikirleri olacak. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin kesin tavırları var. Bırakın insanlar istedikleri gibi düşünsün.


BAŞAK: Çevrenizle yoğun iletişim içindesiniz. Kardeşlerle ilgili yolculuklar söz konusu. Yaşamın felsefi yönünü görmek istiyor ve düşüncelerinizi kendi yorumlarınız doğrultusunda ortaya koymak istiyorsunuz.


TERAZİ: Duygusal yaşantınızla ilgili kesin tavırlarınız mevcut. Çevre koşullarını irdelemekten korkmuyorsunuz. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına fazla izin vermemelisiniz. Gücünüz daha da artıyor.


AKREP: Dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecek. Ani değişiminin size kazandıracağı bir şey yok. Bugün fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz tartışmalara girmemelisiniz.


YAY: Kendi bildiğinizi okuyan bir yapınız var. Sizi dizginlemek adeta imkansız. Sadece mantığınıza hitap edildiği zaman ikna oluyorsunuz. Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz.


OĞLAK: Bugün, kendinizi irdeleme ihtiyacı içindesiniz. İç sesinizle baş başa kalmayı denemelisiniz. Eğitiminizle ilgili statü isteği içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek felsefi konuşmalar yapacaksınız.KOVA: Finans konularının gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugünlerde, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.


BALIK: Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızı kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Kalbi boş olanlar için her an her şey olabilir.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Akil: Ergenlikte zorbalığa uğradım