Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Boğa, Aslan, Başak diğer burç yorumları

23 Haziran'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 23 Haziran Çarşamba günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

23 Haziran 2021, Çarşamba 07:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Yapacağınız her aktiviteye duygusal performansınızı aktaracaksınız. Aşk yaşantınızın epey renkli geçeceği bugün, ani tartışmalardan uzak kalmayı başarmalısınız. Karşı tarafın fikirlerini önemsemelisiniz.


BOĞA: Bugün karşınızdaki kişilerin size iyi niyetle yaklaşımlarından emin olmadan fikirlerinizi ortaya koymak istemiyorsunuz. Olaylara yaklaşımınız çok daha farklı ve kuralcı olacak. Temkinli olmakta fayda var. Haklısınız.


İKİZLER: Bugünlerde değerinizin farkındasınız ama bu özelliğinizi karşı tarafa aktarmakta güçlük çekebilirsiniz. İnatçı yapınızı vurgulayıcı tavırlarla karşınızdaki kişiyi üzebilir ve onu zor durumda bırakabilirsiniz.
YENGEÇ: Enerjiniz yüksek ve ideallerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz. Egonuzu ortaya koyamadığınızda huzursuz ve kaprisli oluyorsunuz. Emir almaktan hoşlanmadığınız için bugün başarıyı kucaklayacaksınız.


ASLAN: Toplumsal konulara ilgi gösterme eğilimdesiniz. Ailenizin sorunları önem kazanıyor. Özellikle annenizle ilgili birtakım olaylar yaşayabilirsiniz. İşiniz ve ailenizin problemleri arasında kalmak istemiyorsunuz.


BAŞAK: Çalışma hayatınız duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu için çabuk etkileniyor ve sorunları işe kolay aksettirebiliyorsunuz. Bugün sosyal aktivitenizde canlanma söz konusu olacak.


TERAZİ: İlginç fikirlerinizi iş konusunda kullanarak çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Kendinizi yenilemekte acele etmeyin. Yaşantınızla ilgili güzel planlar yapmanıza rağmen değişimlerden çabuk etkileniyorsunuz.


AKREP: Partnerinizle işbirliği içindesiniz. Bu da kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanızı sağlayacak. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.


YAY: Aşkla ilgili zihinsel dağınıklık söz konusu olacak. İlgi alanınızda farklı değişimler içindesiniz. Kafanızda birtakım yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken ikili ilişkilerinizde zorluk yaşıyorsunuz.


OĞLAK: Araştırmacı yapınızı fazla zorlamanız gerekmiyor. Dostlarınızla istediğiniz iletişimi kurma konusunda zorlanacaksınız. Düşüncelerinizin yanlış anlaşılması sizin tarzınızla ilgili bir olay. Hislerinizi saklıyorsunuz.KOVA: Girdiğiniz ortamlarda düşüncelerinizi savunmak zorunda kalıyorsunuz. Sabit düşünceleriniz var ve olaylara dar çerçeveden bakıyorsunuz. Takıntılı davranmaktan vazgeçin. Bacak ağrılarınız olabilir.


BALIK: Planladığınız işler için yeni yapılanmalar içinde olacaksınız. Enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Uzun süredir ihmal ettiğiniz işlerinizin size sorun yaratmasını istemiyorsanız temkinli davranmanızda fayda var.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seren Serengil'in son fotoğrafı sevenlerini korkuttu