Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Aslan, Kova ve diğer burç yorumları

11 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 11 Kasım Perşembe günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

11 Kasım 2021, Perşembe 07:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Bugün çevreyle iletişimde bazı pürüzler yaşayabilirsiniz. Ay’ın bulunduğu konum, siz iletişim konusunda hassas yaparken olaylara yaklaşım tarzınızı farklı kılıyor. Yaratıcılığınızı coşkuyla sunacaksınız.


BOĞA: Ruhsal anlamda değişim içindesiniz. Gereksiz patlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün düzen içinde bir karışıklık var. Düzeltmeniz gereken konuların sizden uzaklaşmasına tahammül edemediğiniz için sinirli olabilirsiniz.


İKİZLER: Neşeli bir gününüzdesiniz. İsteklerinizde bazı uçukluklar var. Kan bağı içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler yapabilirsiniz. Onlara karşı kendinizi sorumlu hissediyor ve farklı bir duyguyla yaklaşıyorsunuz.
YENGEÇ: Bugün ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermeyin. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta sabır ve tavizi dengede tutmak olmalı.


ASLAN: Bugün inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. Ay, sabit düşünceler içinde bocalamanıza neden oluyor. Yakınlarınızın size olan davranışlarını tenkit etmeden çözüm bulmalısınız.


BAŞAK: Siz olağanüstü fikirlerin kişisisiniz. Olaylara yaklaşım tarzınız çok ilginç gelişimlerle ortaya çıkıyor. Maddi konularda fikrinizi söylerken çekimserlik duyabilirsiniz. Bugün, çevrenizi sınamak isteyeceksiniz.


TERAZİ: Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde sürekli bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Sevdiğiniz kişiye karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız. İlginç bir gün olabilir.


AKREP: Çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Birçok zincirleme işin üstesinden gelebilecek çalışmalar yapacaksınız.


YAY: Arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızın güçlü olduğu bir gün. Girdiğiniz topluluklarda istediğiniz destek istemeseniz de oluşacak. Çünkü iç disiplininiz çok fazla ve insanlar size güveniyorlar.


OĞLAK: Derin düşüncelerle boğuştuğunuz bir gün. Beklentilerinizin altında yatan gerçekleri bilmenize rağmen olayları görmezlikten gelmek, sizi geçici olsa da rahatlatıyor. Bugün gizli hesaplar içinde olmanız gerekiyor.KOVA: Olayları doğal akışı içinde düşünüyor, dengenizi bozmak istemiyorsunuz. Yaşantınızla ilgili başlangıçlar yapmak üzeresiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız. Arkadaşlarınızın önereceği fikirler ilginizi çekebilir.


BALIK: Sosyal yaşantınızda karşılaştığınız aksiliklere moraliniz bozulmasın. Bugün olayların üstünüze geldiğini hissedeceksiniz. Sevdiğiniz kişilerin etkisinde kalıp düşüncelerine sığınma hissi duyacaksınız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feryal Gülman: Üç saat üç yıl gibi geldi