Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Aslan, Kova ve diğer burç yorumları

20 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 20 Kasım Cumartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

20 Kasım 2021, Cumartesi 07:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Çalışma hayatınızın duygusal motivasyonunuzla eş değerde olduğu bir gün. Yeteneklerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle ortaya koyabilirsiniz. Paylaşım duygusunun çok önemli olduğu bir gün.


BOĞA: Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç ve farklı kişilerle birlikte olacaksınız. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün.


İKİZLER: Çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yaralanın. Destek gördüğünüzde kendinize güveniniz artıyor. Kazançlar konusunda güçlü destekler alacaksınız. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz.
YENGEÇ: Canlı ve yapınıza uygun ortamlarda bulunduğunuz zaman motivasyon gücünüz iki katına çıkıyor. Bugün, değişime hazırsınız. Organizasyon çalışmalarına ağırlık vermeli ve başarınızı artırmayı denemelisiniz.


ASLAN: Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmalarıyla enerjiniz daha da olumlu etkilenecek. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz. Partnerinize kızmaktan vazgeçin.


BAŞAK: İşinizle ilgili değişimlere hazırsınız. Çevre koşullarını yeniden gözden geçirmelisiniz. Birçok sorunun üst üste gelmesinden dolayı canınız çok sıkılacak. Oysa yaşamınızla ilgili yeni yapılanmalar sizi bekliyor.


TERAZİ: Bilinçaltınızı fazla yoğunlaştırdınız. Kendinizi ortaya koymaktan korkuyor gibisiniz. İçinizdeki fırtınaları hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Beklentilerinizi kimseyi rahatsız etmeden ortadan kaldırıyorsunuz.


AKREP: Partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. Onun düşüncelerinden yola çıkarak bazı problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Dostlarınızla bir arada olmak size iyi gelecek. Günün keyfini çıkarın.


YAY: Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi karşı tarafa sunacak ve fikirlerinizi kabul ettireceksiniz. Ailenizden veya üstlerinizden beklediğiniz davranışlar sizi tatmin etmeyebilir. Onların sizi yargılamasına izin vermemelisiniz.


OĞLAK: Bugün, çevreyle ilişkilerinizde zincirleme yapılanmalar söz konusu. Ay, sosyal ilişkilerinizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Arkadaşlarınız arasında ilginç fikirler yaratıcılığına en çok başvurulan kişi oluyorsunuz.KOVA: Fiziksel özelliklerinizi ortaya çıkarmak isteyeceğiniz bir gün. Kazançlarınız konusunda fırsatları değerlendirmelisiniz. Bugün çevrenizdeki bazı kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz.


BALIK: Sezgilerimizin sizi yorduğunu fark ediyor ama önlem almıyorsunuz. Araştırmaya yönelik davranışlarınızın olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız bilinçaltınızın rahatsız olduğunu çevrenize hissettirmemelisiniz.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eda Ece aşk iddialarına çok kızdı