Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: İkizler, Başak, Akrep ve diğer burç yorumları

15 Kasım'da para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Hepsinin cevabını Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol sizler için verdi. İşte 15 Kasım Pazartesi günü Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunun günlük burç yorumları...

15 Kasım 2021, Pazartesi 07:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyor fakat olayların boyutları davranışlarınızı olumsuz etkiliyor. Her şey iyi olacak. İkna kabiliyetiniz artıyor.


BOĞA: Bugün olaylara bakış açınızda gizli bir mizah var. Partnerinizin üzerinizdeki baskısından sıkılabilirsiniz. Her konuda sizinle ilgili ayrıntılar ilgisini çekiyor. Bazı konuları sonradan aklınıza takıyorsunuz.


İKİZLER: Geç kalınmış bir kaprisle ortaya çıkıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin sizi anlamasının mümkün olmadığı bir alanda paslaşmalar yaşamanız sizi gerginleştiriyor. Son günlerde gereksiz detaylar canınızı sıkıyor.YENGEÇ: Bugün arkadaşlarınızla birlikte ideallerinizi gerçekleştirecek seyahatler yapabilir, zevkli zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde karşı tarafın sorunlarını olay haline getirmemeye çalışmalısınız.


ASLAN: Katılacağınız toplantılarda doğru kişilerle tanışacaksınız. Yüksek mevkide bulunan güçlü kişilerden destek olacaksınız. Kariyeriniz günden güne önem kazanıyor. Bugün iş bağlama konusunda başarılısınız.


BAŞAK: İşyerinde yöneticilik yapıyorsanız şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok anlaşmaya imza atacaksınız. Memnun olmadığınız durumlar söz konusu. Gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.


TERAZİ: Azimli ve hırslı yapınız sizi agresif yapabilir. Enerjinizi doğru kullanmalı, insanlara karşı baskıcı olmamalısınız. Kendinizden yaşça büyük kişilerle güç birliği oluşturacak, onların desteğini hissedeceksiniz.


AKREP: Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Aklınıza esen konularda başarılısınız ve bu konuyu aşk hayatınıza yansıtıyorsunuz. Aceleci tavırlarınızdan zarar görmek istemiyorsanız dikkatli olmalısınız.


YAY: Bugün bulunduğunuz ortamlarda sizi fark etmelerini beklemeden öne atılacaksınız. Başlattığınız çalışmaları inatla sürdürecek ve sonuca gideceksiniz. Fiziksel anlamda çekici ve enerjiksiniz.


OĞLAK: Uzun süredir gizlediğiniz planlar uygulama aşamasına gelirken, sevdiğiniz işleri pratik yaşama geçirin. Mesleki aşkların gündemde olacağı bir dönem. Bugünlerde sakinliği elden bırakmamalısınız.KOVA: Gelişen olumsuz olaylar karşısında gergin günler yaşayabilirsiniz. Sorunların dışında kalmayı başardığınız müddetçe sinirlerinizi koruyabilirsiniz. Başarınız çoğaldıkça başarılı işler ayağınıza gelecek.


BALIK: İş arayanlar iş tekliflerini değerlendirebilirler. Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Kuşku içindesiniz. Belirsizlikleri kafanızdan atın. Arkadaşlarınızın önerileri ile kafanız iyice karışıyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Özdemir'den hayranlarına müjde